Продаю кілька обкладинок :)

Продаю кілька обкладинок :)

Продаю кілька обкладинок 🙂

Салют моєму астероїдному народу і решті букнетівського люду, який сюди заглянув! Знаю, знаю, що вже вкрай давно не з’являлася тут і взагалі ніяк не давала про себе знати. Сумніваюся, що хтось за мною скучив чи конче потребує моєї компанії, але все одно каюся:’’’))). Утім, поки не можу змінити цю ситуація (або не хочу?). Наразі працюю над новим твором і редагую ‘’Вибір’’ (п.с.: це дилогія). Нині ж я на короткий час прийшла до вас (тут більше звертаюся до своїх колег), щоб продати кілька обкладиночок:). Прошу!

45 грн

50 грн

45 грн

А тут обкладинки на дилогію за ціною 70 грн
______

Сподіваюсь, що вони знайдуть своїх власників:33. Якщо хочете купити ці обкладинки пишіть мені сюди або сюди. Або ж, якщо вам ніяка з цих не підійшла і ви потребуєте файної одежі для своєї історії, звертайтеся до мене, я залюбки допоможу! Буру від 45 грн за обкладинку і роблю з душею :D. Більше моїх робіт можна побачити ТУТ.
Дякую всім за увагу! Нехай вам щастить;)).

Оригінал статті на Букнет: Продаю кілька обкладинок :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"