Продане кохання.

Продане кохання.

Продане кохання.

Вітаю! Мої хороші. Сьогодні діє знижка на мою нижку “Продане кохання”. Запрошую усіх поринути в захоплюючу історіюДарини Савицької, котрій не судилося стати балериною, через травму. Нелегка доля дівчини в котре підсуває їй знову не приємний сюрприз. На кону життя старшого брата. Де знайти кошти на його лікування за чотири дні.

Чи погодиться Дарія на його умови?

Продане кохання.

— Зрозуміло! Він закрокував і таким же невдоволеним тоном продовжив.

   — Мене не хвилюють твої почуття Даріє, але на майбутнє постарайся не звати його крізь сон, мені це не приємно.

Дарина закрила очі не вірячи у почуте. Чому вона його звала крізь сон? Але ж це сон, вона не може його контролювати.

— Вибачте! Винувато видавила вона тамуючи у собі сльози розпачу.

Фермер шумно зітхнув і в котре нагадав.

— Ми перейшли на «Ти». Одягайся швидше, я чекатиму тебе у гостинній.

За ним тихо зачинилися двері і Дарія із полегшенням зітхнула не хотілося нічого, але вона мусила робити те що мусить і лиш тепер збагнула, що її чисті речі, які вона завжди возила про запас в автомобілі, а вона навіть ключів до нього немає. З хвилину постоявши жінка подалася в низ у банному халаті. Знайшовши Іванну жінка попросила, щоб принесли її речі, які знаходяться у невеличкій сумці в її авто.

 

Оригінал статті на Букнет: Продане кохання.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"