Продане кохання.

Продане кохання.

Продане кохання.

Вітаю! Мої хороші. Сьогодні діє знижка на мою нижку “Продане кохання”. Запрошую усіх поринути в захоплюючу історіюДарини Савицької, котрій не судилося стати балериною, через травму. Нелегка доля дівчини в котре підсуває їй знову не приємний сюрприз. На кону життя старшого брата. Де знайти кошти на його лікування за чотири дні.

Чи погодиться Дарія на його умови?

Продане кохання.

— Зрозуміло! Він закрокував і таким же невдоволеним тоном продовжив.

   — Мене не хвилюють твої почуття Даріє, але на майбутнє постарайся не звати його крізь сон, мені це не приємно.

Дарина закрила очі не вірячи у почуте. Чому вона його звала крізь сон? Але ж це сон, вона не може його контролювати.

— Вибачте! Винувато видавила вона тамуючи у собі сльози розпачу.

Фермер шумно зітхнув і в котре нагадав.

— Ми перейшли на «Ти». Одягайся швидше, я чекатиму тебе у гостинній.

За ним тихо зачинилися двері і Дарія із полегшенням зітхнула не хотілося нічого, але вона мусила робити те що мусить і лиш тепер збагнула, що її чисті речі, які вона завжди возила про запас в автомобілі, а вона навіть ключів до нього немає. З хвилину постоявши жінка подалася в низ у банному халаті. Знайшовши Іванну жінка попросила, щоб принесли її речі, які знаходяться у невеличкій сумці в її авто.

 

Оригінал статті на Букнет: Продане кохання.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"