Програма «Література на експорт» матиме продовження вже цього року

Програма «Література на експорт» матиме продовження вже цього року

У 2022 році програма «Література на експорт», що має на меті допомогти українським видавцям продавати права на свої книжки за кордоном, отримала продовження, її матеріали публікуватимуться на Читомо. Оголошує про третій сезон програми Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». 

Основне завдання програми «Література на експорт – 2022» — стимулювати експорт українських видань за кордон та посилити компетенції українських видавців у доланні викликів, пов’язаних з повномасштабною війною.

 

Цьогоріч програму підтримує Європейський Союз, а інформаційно-аналітичним партнером проєкту буде Читомо.

 

У межах «Літератури на експорт – 2022» організатори планують запросити 12 учасників-видавців з України та 6 менторів, які спільно та в межах кожного окремого кейсу випрацюють найефективніші на теперішній час рішення з експорту українських видань.

 

«Цього разу ми запрошуємо до участі в програмі тих, у кого є ідея, кейс, задум проєкту, орієнтованого на експорт, і хто потребує менторської підтримки, поради, додаткових знань та експертного погляду на свою проблему ззовні», – коментує напрямок програми Юлія Козловець, координаторка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». 

 

Участь у програмі можуть взяти українські видавці, які мають щонайменше 5 книжок  із потенціалом до продажу прав на них. Реєстрація для учасників за посиланням. 

 

«Література на експорт – 2022» міститиме 2 компоненти: освітній та інформаційно-аналітичний. 

 

Освітній полягає в індивідуальних менторських сесіях від світових та українських експертів, які мають успішний та ефективний досвід роботи з кейсами налагодження експорту українських книжок за кордон від часу повномасштабного вторгнення рф.  Цей компонент відбудеться в онлайн-форматі 19-26 липня.

 

Щодо інформаційно-аналітичного компонента: він включатиме серію текстових матеріалів про можливості експорту українських книжок в умовах повномасштабної війни на базі випрацюваних рішень у межах освітнього компонента. 

 

Матеріали публікуватимуться на Читомо протягом серпня-вересня. 

 

Крім того, під час освітнього компонента КА пропонує видавцям працювати в одному з чотирьох напрямків, що стосуються експорту українських книжок за кордон:

 

  • Прямий продаж друкованих та електронних видань за кордон через сайт видавця. 
  • Продаж прав за кордон, створення та вдосконалення каталогів, пошук контрагентів, робота з іноземними літагентами та видавцями.
  • Митні процедури та юридичні питання продажу книжок за кордон.
  • Співпраця з іноземними книгарнями.

 

Кожен запрошений до програми учасник-видавець матиме змогу працювати в одному з чотирьох напрямків. Напрямок роботи обирається при реєстрації.

 

Програма «Література на експорт», започаткована Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» у 2020 році. Вона сприяє налагодженню ефективних зв’язків українських видавців із закордонними бізнес-партнерами та інтеграції українського літературного процесу у світовий.

 

Нагадаємо, що переглянути попередні матеріали програми можна на сайті Читомо.

Оригінал статті на Suspilne: Програма «Література на експорт» матиме продовження вже цього року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"