Проблеми?

Проблеми?

Проблеми?

Продовження уже на Букнеті (ексклюзивно) https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Юлія Чупило чудово передала настрій від розділу. Це суміш вдячності до Макса й недовіри до його начальства: “…такі події, такі старання… а воно якось з тою системою зовсім не круто виглядає .. нічого не скінчено, сліди попідмітали, ще щоб її крайньою не зробили… але наш динозавр за малу горою… і за харчування завжди лиш він турбувався, то і в цей раз має потішити…)))

Начальство явно хоче присвоїти заслуги динозавра собі.

“-Недогледіли. – нудів далі той перевіряючий. – Ще й оцей втягнув тебе.

Він колючим поглядом вказав на Макса, щоб я точно не помилилася, хто саме мене втягнув.

-Не сумнівайся, догану він уже отримав. – втішив мене цей дядько. – І дисциплінарне стягнення. Це неприпустимо й непрофесійно.

-Ніхто мене не втягував. Ви зі своєю професійністю мало не сіли в калюжу. То моя сімейна справа. Маю право сама розбиратися. І дуже б хотілося послухати, чим воно скінчилося.

-Воно не скінчилося.”

Запрошую до читання й коментування, дякую за зірочки й приєднання до нашої теплої компанії.

Підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення!

https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584

На підході дві новинка. Одна – в жанрі любовного фентезі, продовження “Троянд”, друга – Сучасний любовний роман про шлях до кохання через роки через помилки, перешкоди й випробування почуттів. Там є зла свекруха і чудова дитина.що рятує батьків від втрати щастя. І котики

Як вам візуалізація, друзі?

Чи треба по закінченні робити альбом ілюстрацій?

Оригінал статті на Букнет: Проблеми?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"