Проблема “візуалу” та питання до читачів

Проблема “візуалу” та питання до читачів

Проблема “візуалу” та питання до читачів

На просторах інтернету, а точніше просторах самвидаву, коли я гортаю сторінки сайту(будь-якого самвидаву) в пошуках чтива на вечір, то помітив не дуже гарну тенденцію. Першим, що кидається в очі, ясна річ, то обкладинка. Або ж, наприклад, можна натрапити на заяву про якийсь “візуал” до книги. І це здебільшого відфотошоплена картинка/фотографія з інтернету, що по суті являється піратством. Є дійсно круті роботи, коли гугл не може зрозуміти звідки це. Знаю й про таке, коли людину міняють так, що то вже зовсім нова модель. Але частіше дядько гугл навіть не напружується при пошуку. Так от, не знаю в чому причина: не бажання вкластися у свою справу, чи просто про це не задумуються. Причин і думок може бути безліч. Але як мені здається, проблема не надумана. 

Чи важлива оригінальність візуалу?  Як ставитеся до колажів? Чи може ви взагалі не вважаєте це крадіжкою чужої інтелектуальної власності? (останнє — щодо “візуалу” героїв)

P.S. Спеціально виділив тих, хто старається, щоб не образити тих, хто старається 😉

Оригінал статті на Букнет: Проблема “візуалу” та питання до читачів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гурт «Мертвий Півень» випустив спільну пісню з Юрієм Іздриком

Гурт «Мертвий Півень» та поет, лавреат Шевченківської премії 2025 року Юрій Іздрик випустили спільну пісню «Страх» й відеокліп на неї. Про це Читомо повідомили представники гурту.
Як за

Квартирник «Троянди й виноград»: у музеї Максима Рильського — авторка детективів,…

У Літературно-меморіальному музеї М. Т. Рильського 29 березня (субота) о 13:00 — нова зустріч учасників квартирника «Троянди й виноград». Запрошена гостя — письменниця, лауреатка Міжнародного літературно

В Італії надрукували газету, контент якої згенерував ШІ

Італійська газета Il Foglio випустила газету, контент якої повністю згенерував штучний інтелект. Про це повідомило медіа The Guardian.
Штучний інтелект використовували для створення всь

Створили канал «Книгодурка» з анонімними історіями про книжкову галузь

Український видавець Андрій Носач створив телеграм-канал «Книгодурка», де всі охочі можуть публікувати історії про українську книговидавничу галузь.
«Дуже хотілося місця, де працівники

Про що мовчать заміновані ліси: нова книжка Аліни Дихман

Головна героїня дебютного роману Аліни Дихман «Сніжний Ізюм» Міра переконана, що не вміє по-справжньому дружити та кохати. А ще вона не читає фентезі. Але восени 2023 гине її єдиний дру

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"