Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Дякую Мака Карсегі за новину та Софію Вітерець за те, що запропонувала флешмоб. 

1. Рись – моє справжнє прізвище. У паспорті так і написано: Рись Юлія. Деякий час працювала на радіо під псевдонімом Романова. 

2. До шести років, тобто до школи розмовляла чотирма мовами: російською, українською, німецькою та казахською. У дитинстві я була дуже хворобливою дитиною, тому мене виховував дідусь. Саме від дідуся я отримала навички “перемикати мозок” між мовами. У школі мені пояснили, що німецька та казахська мова – це дуже дивно, і я їх забула. Лише 30 років по тому, гуляючи вулицями Відня до мене дійшло, що я “розумію” навколишніх. Як розумний собака: розумію, але вже не пам’ятаю, що казати крім “добрий день” та “дякую”. 

3. На розмовному рівні знаю ще італійську та чеську мови. 

4. Перші гроші за статтю для підліткової газети отримала у 15 років. Не пам’ятаю тему статті та суму гонорару, але яскраво пам’ятаю, що отримала новенькі тільки надруковані гривні. Одна з тих купюр декілька років виконувала роль талісману. Потів в мене витягнули з сумки гаманець, я кому були якісь дрібні гроші, моє улюблене фото та “чарівна гривня”. 

5. Перший твір для конкурсу письменників-фантастів написала у 20 років. Дійшла до другого туру та отримала якійсь гарний “папірець”, який загубився під час одного з багатьох переїздів. 

6. Десять років тому, піддалася на авантюру та опублікувала “паперову книгу” у видавництві з Германії. Дуже розчарувалася, тому що ні грошей, ні навіть свого примірника книги не отримала. Радію лише, що тоді опублікувала просто “роман на замовлення”, а не один з творів, які йшли від душі! 

7. Першому рукопису “Осколків інших Світів” понад 20 років. Рукописи подорожували зі мною багато років. Останні правки до рукопису було внесено три роки тому, сидячи на балконі з краєвидом на Везувій. 

8. Роман “Непроханий Дар” народився під час мандрів по дорогам Хорватії, Угорщини та Австрії. Ось прям дивилася у вікно та бачила, як розгортаються події. 

9. Майже 10 років не писала. Намагалася “будувати кар’єру” за спеціальністю. Закінчила економічний факультет. Диплом писала з маркетингу, коли це ще був “невідомий науці звір”. Обрала маркетинг тому що мало хто його обирав, а на захисті диплому до маркетологів чіплялися менше. 

10. Повернулася до письменництва під час важкого періоду у житті, коли я збігала з “минулого життя” (дуже болюча тема), маючи на руках одну валізу з речами, ноутбук та смартфон. Рік важкої депресії,  ще рік “проби пера” у соціальних мережах… А потім одного дня я отримала на електрону пошту листа з запрошенням приєднатися до авторів Букнету.

Ось так я опинилася з вами! 

 

Оригінал статті на Букнет: Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"