Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Дякую Мака Карсегі за новину та Софію Вітерець за те, що запропонувала флешмоб. 

1. Рись – моє справжнє прізвище. У паспорті так і написано: Рись Юлія. Деякий час працювала на радіо під псевдонімом Романова. 

2. До шести років, тобто до школи розмовляла чотирма мовами: російською, українською, німецькою та казахською. У дитинстві я була дуже хворобливою дитиною, тому мене виховував дідусь. Саме від дідуся я отримала навички “перемикати мозок” між мовами. У школі мені пояснили, що німецька та казахська мова – це дуже дивно, і я їх забула. Лише 30 років по тому, гуляючи вулицями Відня до мене дійшло, що я “розумію” навколишніх. Як розумний собака: розумію, але вже не пам’ятаю, що казати крім “добрий день” та “дякую”. 

3. На розмовному рівні знаю ще італійську та чеську мови. 

4. Перші гроші за статтю для підліткової газети отримала у 15 років. Не пам’ятаю тему статті та суму гонорару, але яскраво пам’ятаю, що отримала новенькі тільки надруковані гривні. Одна з тих купюр декілька років виконувала роль талісману. Потів в мене витягнули з сумки гаманець, я кому були якісь дрібні гроші, моє улюблене фото та “чарівна гривня”. 

5. Перший твір для конкурсу письменників-фантастів написала у 20 років. Дійшла до другого туру та отримала якійсь гарний “папірець”, який загубився під час одного з багатьох переїздів. 

6. Десять років тому, піддалася на авантюру та опублікувала “паперову книгу” у видавництві з Германії. Дуже розчарувалася, тому що ні грошей, ні навіть свого примірника книги не отримала. Радію лише, що тоді опублікувала просто “роман на замовлення”, а не один з творів, які йшли від душі! 

7. Першому рукопису “Осколків інших Світів” понад 20 років. Рукописи подорожували зі мною багато років. Останні правки до рукопису було внесено три роки тому, сидячи на балконі з краєвидом на Везувій. 

8. Роман “Непроханий Дар” народився під час мандрів по дорогам Хорватії, Угорщини та Австрії. Ось прям дивилася у вікно та бачила, як розгортаються події. 

9. Майже 10 років не писала. Намагалася “будувати кар’єру” за спеціальністю. Закінчила економічний факультет. Диплом писала з маркетингу, коли це ще був “невідомий науці звір”. Обрала маркетинг тому що мало хто його обирав, а на захисті диплому до маркетологів чіплялися менше. 

10. Повернулася до письменництва під час важкого періоду у житті, коли я збігала з “минулого життя” (дуже болюча тема), маючи на руках одну валізу з речами, ноутбук та смартфон. Рік важкої депресії,  ще рік “проби пера” у соціальних мережах… А потім одного дня я отримала на електрону пошту листа з запрошенням приєднатися до авторів Букнету.

Ось так я опинилася з вами! 

 

Оригінал статті на Букнет: Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"