Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Дякую Мака Карсегі за новину та Софію Вітерець за те, що запропонувала флешмоб. 

1. Рись – моє справжнє прізвище. У паспорті так і написано: Рись Юлія. Деякий час працювала на радіо під псевдонімом Романова. 

2. До шести років, тобто до школи розмовляла чотирма мовами: російською, українською, німецькою та казахською. У дитинстві я була дуже хворобливою дитиною, тому мене виховував дідусь. Саме від дідуся я отримала навички “перемикати мозок” між мовами. У школі мені пояснили, що німецька та казахська мова – це дуже дивно, і я їх забула. Лише 30 років по тому, гуляючи вулицями Відня до мене дійшло, що я “розумію” навколишніх. Як розумний собака: розумію, але вже не пам’ятаю, що казати крім “добрий день” та “дякую”. 

3. На розмовному рівні знаю ще італійську та чеську мови. 

4. Перші гроші за статтю для підліткової газети отримала у 15 років. Не пам’ятаю тему статті та суму гонорару, але яскраво пам’ятаю, що отримала новенькі тільки надруковані гривні. Одна з тих купюр декілька років виконувала роль талісману. Потів в мене витягнули з сумки гаманець, я кому були якісь дрібні гроші, моє улюблене фото та “чарівна гривня”. 

5. Перший твір для конкурсу письменників-фантастів написала у 20 років. Дійшла до другого туру та отримала якійсь гарний “папірець”, який загубився під час одного з багатьох переїздів. 

6. Десять років тому, піддалася на авантюру та опублікувала “паперову книгу” у видавництві з Германії. Дуже розчарувалася, тому що ні грошей, ні навіть свого примірника книги не отримала. Радію лише, що тоді опублікувала просто “роман на замовлення”, а не один з творів, які йшли від душі! 

7. Першому рукопису “Осколків інших Світів” понад 20 років. Рукописи подорожували зі мною багато років. Останні правки до рукопису було внесено три роки тому, сидячи на балконі з краєвидом на Везувій. 

8. Роман “Непроханий Дар” народився під час мандрів по дорогам Хорватії, Угорщини та Австрії. Ось прям дивилася у вікно та бачила, як розгортаються події. 

9. Майже 10 років не писала. Намагалася “будувати кар’єру” за спеціальністю. Закінчила економічний факультет. Диплом писала з маркетингу, коли це ще був “невідомий науці звір”. Обрала маркетинг тому що мало хто його обирав, а на захисті диплому до маркетологів чіплялися менше. 

10. Повернулася до письменництва під час важкого періоду у житті, коли я збігала з “минулого життя” (дуже болюча тема), маючи на руках одну валізу з речами, ноутбук та смартфон. Рік важкої депресії,  ще рік “проби пера” у соціальних мережах… А потім одного дня я отримала на електрону пошту листа з запрошенням приєднатися до авторів Букнету.

Ось так я опинилася з вами! 

 

Оригінал статті на Букнет: Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До Бердичева приїздить славетний письменник Мирослав Дочинець

Один із найпопулярніших сучасних письменників України Мирослав Дочинець планує завітати до Бердичева. Вже найближчого понеділка, 16 вересня, гостинні стіни публічної бібліотеки та молодіжного простору «

У проєкт бюджету-2025 заклали у 2,5 рази менше коштів на УІК, ніж цьогоріч

У 2025 році на діяльність Українського інституту книги (УІК) в проєкті державного бюджету виділили 178 млн 548 тис. грн. Проєкт закону про державний бюджет України оприлюднили на сайті

Пішов з життя фолькльорист і мистецтвознавець Микола Мушинка

Пішов із життя один із найвідоміших дослідників українського фольклору Микола Мушинка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці медіа «Локальна історія».
Праці науковця присвячені дослідже

У Вінниці започаткують програму розвитку місцевого книговидання

У Вінниці планують запустити програму підтримки книговидання про місто та його видатних особистостей. Про це Читомо повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької місь

У Британії видадуть книжку про українське мистецтво і антиколоніалізм

У листопаді 2024 року видавництво Routledge планує випустити книжку «Мистецтво в Україні між конструюванням ідентичності та антиколоніальним спротивом». Про це повідомила редакторка вид

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"