Приєднаюсь до флешмобу “перше знайомство”,

Приєднаюсь до флешмобу “перше знайомство”,

Приєднаюсь до флешмобу “перше знайомство”,

Який цікавий флешмоб запропонувала Мар’яна Доля

Саймон лише хотів вчасно встигнути дістатися на пари в університет. Та взяв на деякий час… гаразд, скажу як є, вкрав скутер.
Ну, не знав він, що це був транспорт вчительки на урок до якої він поспішав.

– Чи бачите, Саймоне Совенко, – вона виділила твердо ім’я хлопця. – Сьогодні я повинна була на першому уроці вести у вас політекономію. Але не змогла вчасно потрапити на урок.

Вона зробила паузу, і блондин вирішив, що йому варто щось відповісти на це.

– Ну, я теж трохи запізнився, – знизав він плечима. – Тому, не бачу в цьому проблеми. Зате, ми добре познайомилися з однокурсниками.

– Бачила, – вчителька простягнула телефон, на якому була відкрита його сторінка, де рясніли фотографії з однокурсниками.

– Але, чому ж, Ви мене викликали? – все ще не розумів хлопець.

– Вас лише це цікавить? – брюнетка невдоволено поморщила носика. – Може, спитеєте, чому я запізнилася?

– Не думаю, що це в моїй компетенції, – знизав плечима хлопець. – Але, якщо для Вас це так важливо, скажіть, будь ласка, чому ви спізнилися.

Саймон насторожився. Він відчував підступ в цій розмові. Але все ще не розумів всієї суті, яку хотіла донести до нього вчителька.

– Через те, що в деяких у голові вітер гуляє, – її обличчя напружилося, а очі продовжували свердлити хлопця. – Скажіть, будь ласка, вам це нічого не нагадує?

Вона простягла Саймону долоню, на якій лежали ключі з брелоком у вигляді червоної туфельки.

У хлопця всередині все похололо. Це були ті самі ключі, які він помітив у скутері. Але, невже, ця вчителька його власниця? Не буває ж так. Чи, буває?

Він мовчки стояв, не відриваючи погляду від туфельки.

– Впізнав, нахаба? – брюнетка кинула ключі на стіл та зробила крок у бік хлопця.

Саймон мимоволі позадкував. Вчителька була настільки напружена, що, здавалося, ще трохи, й вона накинеться на нього.

– А ти знаєш, що під сидінням були документи? – вона зробила ще один крок. – І що я на секунду відійшла, щоб купити води біля дороги. Я й припустити не могла, що в мене вкрадуть скутер за хвилину. Ще й під самим носом.

Саймону стало недобре від усвідомлення того, що відбувається. Він тільки почав заспокоюватися після всіх ранкових подій. А вони нещадно продовжували переслідувати його.

– Вибачте, я не думав, що це Ваш, – блондин нервово прокашлявся. – Просто, я не хотів спізнюватися.

– І, тому, ти вирішив вкрасти те, що тобі не належить? – вона тицьнула пальцем його в груди.

І, нехай, вона на голову була його нижче. Здавалася вона дуже небезпечною в очах хлопця.

– Вибачте, я просто розгубився, – Саймон нервово прикусив губу. – Я боявся спізнитися в перший день занять.

– Тому, Ви викрали мій мотоцикл? – вчителька продовжила сварити хлопця. – Зробили кримінальний злочин, за який Вас може очікувати позбавлення волі?

– Я збирався його повернути! – злякано став виправдовуватися хлопець. – Хотів після першої пари зняти гроші й привезти його в цілості на місце. Мені чужі речі не потрібні. Грошей цілком вистачає.

– Їх так багато, що у Вас не вистачило на таксі? – з хитрою усмішкою запитала вчителька. – А у мене вистачило. І я тієї ж миті сіла до водія, що очікував пасажирів, й попросила їхати за Вами. Але це не полегшило мені життя. Я всю дорогу думала про те, де Ви зупинитеся, і чи будуть в цілості мої документи, які я заповнювала всю ніч, заради вас, пустоголових жовторотиків, які мій предмет не можуть без помилки написати. Я всю дорогу їхала, катуючи себе здогадками, що буде, коли Ви зупинитесь. А Ви, пане, того часу фотографії веселі викладали в Інтернеті, не замислюючись, скільки неприємностей доставили тому, в кого безсоромно вкрали недешеве майно.

Після цих слів пролунав дзвінкий ляпас.

Отакий момент знайомства вийшов.
Гарного дня!

 

Оригінал статті на Букнет: Приєднаюсь до флешмобу “перше знайомство”,

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"