Придбай обкладинку – допоможи Зсу
![Придбай обкладинку – допоможи Зсу Придбай обкладинку – допоможи Зсу](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630222711_5549437.jpg)
Придбай обкладинку – допоможи Зсу
ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!
З 23 березня я вирішила, що все зароблене йтиме на рахунки волонтерів чи ЗСУ. До 23 не працювала взагалі. Саме тому пропоную й вам долучитися до цієї акції. Придбавши обкладинку для своєї книги, ви зможете допомогти тим, хто боронить наш з вами спокій.
!!! ВСІ ОБКЛАДИНКИ ПІДІЙДУТЬ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ !!!
Дві перші – 90 грн
Остання – 110 грн
Зв’язатися зі мною можна в інстаграмі й телеграмі(слова клікабельні). Там же й обговоримо інші деталі(зміна шрифта, кольору очей, розташування героїв, фону, кольорової гами і т. і.)
Замовити обкладинку, арт, прев’ю можна тут
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Оригінал статті на Букнет: Придбай обкладинку – допоможи Зсу
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.