Привіт, давай знайомитися?
![Привіт, давай знайомитися? Привіт, давай знайомитися?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1646847161_5094174.jpeg)
Привіт, давай знайомитися?
Мене звуть Олекса Мун і я вмію дивувати. Я пишу в нетипових жанрах, де герої вміють пробиратися під шкіру. Вони трохи психи, трохи одержімі, але безсумнівно вміють по-справжньому любити.
Хочу запросити вас в мою новинку. Там є одна бунтарка, один псих та один найманий вбивця. Намалювався справжній любовний трикутник? Ні. Там все набагато складніше. Цікаво? Ласкаво прошу:
Анотація до книги “Еботвіл. Примарне місто”
Мене звуть Сара Мартін — я звичайне дівчисько, яке з незвичайних причин ізольована від суспільства вигаданим вірусом.
Я і ще 1025 людей живуть за правилами і законами чокнутого вбивці, дотримуючись комендантської години. Хоча ні — Вест-сайдівцям багато сходить з рук і щось мені підказує, що колишні карні злочинці мають зв’язок із зовнішнім світом.
Оригінал статті на Букнет: Привіт, давай знайомитися?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.