Привіт, давай знайомитися?

Привіт, давай знайомитися?
Мене звуть Олекса Мун і я вмію дивувати. Я пишу в нетипових жанрах, де герої вміють пробиратися під шкіру. Вони трохи психи, трохи одержімі, але безсумнівно вміють по-справжньому любити.
Хочу запросити вас в мою новинку. Там є одна бунтарка, один псих та один найманий вбивця. Намалювався справжній любовний трикутник? Ні. Там все набагато складніше. Цікаво? Ласкаво прошу:
Анотація до книги “Еботвіл. Примарне місто”
Мене звуть Сара Мартін — я звичайне дівчисько, яке з незвичайних причин ізольована від суспільства вигаданим вірусом.
Я і ще 1025 людей живуть за правилами і законами чокнутого вбивці, дотримуючись комендантської години. Хоча ні — Вест-сайдівцям багато сходить з рук і щось мені підказує, що колишні карні злочинці мають зв’язок із зовнішнім світом.
Оригінал статті на Букнет: Привіт, давай знайомитися?
Блог
Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтахЗа 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови
Книжковий Арсенал-2023 оголосив програмуОголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф
Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «
Андрій Содомора. ДружбаХай знає тиран собі на біду,
Що друга я зроду не підведу,
Нехай довершить свою пімсту,
Та ціну складе побратимству.
Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі
Пішов з життя ілюстратор Олександр МіхнушевНа 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.