Привітик від атора!
![Привітик від атора! Привітик від атора!](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1596383062_3094533.jpg)
Привітик від атора!
Привіт, мої любі!
Зараз я не маю змоги бути активною, оскільки складаю випускні й, одночасно, вступні іспити. Тримайте за мене кулачки 🙂 Та не можу не сказати, що вже деякий час займаюся плануванням нової історії, яка плавно переросла в дилогію.
Сподіваюся після іспитів повністю присвятити себе майбутнім книгам. Тож наприкінці липня на вас чекатиме перша частина таємничної дилогії (сподіваюся на регулярне оновлення). Привідкрию завісу таємниці – події дилогії передуватимуть, а також частково перекликатимуться з подіями у книзі “Академія Реінтар, або все і вовк на додачу”.
Ближче до середини липня дізнаємося більше про хід роботи та деталі!
Бажаю вам веселих літніх канікул, відпусток та просто відпочинку! Залишайтеся зі мною 🙂
Люблю вас усіх!
Ваша, Ретта Кім ♥
Оригінал статті на Букнет: Привітик від атора!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.