Привітання й анонс про зруйновані міста

Привітання й анонс про зруйновані міста

Привітання й анонс про зруйновані міста

Доброго дня усім мешканцям Букнету!

Я продовжую публікувати у ці складні часи свою книгу “Записки мандрівниці” про подорожі Україною, які я здійснила у 2018-2020 рр. Бачу, що все більше читачів доєднуються до моїх подорожувань і сподіваюсь, що зовсім скоро ми зможемо знову мандрувати нашою неймовірною Батьківщиною!

Станом на тепер опубліковано вже більшу частину книги – подорожі за 2018й та 2019й роки. Тепер роблю кількаденну перерву в публікаціях, а продовжу ділитись подорожами з 2020го вже 6 травня. Це був особливий рік! Попри початок пандемії я відвідала багато міст і місць, про які довго мріяла. Серед них є й ті, що за час війни зазнали безліч руйнувань: Харків, Суми, Чернігів, Тростянець, Конотоп, грецьке поселення Ольвія на Миколаївщині та інші. Всі ці місця вже ніколи не будуть такими, якими їх побачила я два роки тому. Але я вірю, що ми обов’язково їх відбудуємо і кожен українець і кожна українка зможе відвідати їх! Або ж повернутись додому, якщо це його/її дім.

Подорожі з 2020го року публікуватимуться через день по парних числах о 17:00. Бачу, що по два розділи на день забагато, тож сповільнююсь. Дякую кожному читачу й кожній читачці, які вже приєднались до моїх подорожей! Буду щиро вдячна за ваші коментарі та поширення книги серед друзів.

Обіймаю кожного й кожну.

Бережіть себе!

 

Оригінал статті на Букнет: Привітання й анонс про зруйновані міста

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"