Привітання й анонс про зруйновані міста

Привітання й анонс про зруйновані міста

Привітання й анонс про зруйновані міста

Доброго дня усім мешканцям Букнету!

Я продовжую публікувати у ці складні часи свою книгу “Записки мандрівниці” про подорожі Україною, які я здійснила у 2018-2020 рр. Бачу, що все більше читачів доєднуються до моїх подорожувань і сподіваюсь, що зовсім скоро ми зможемо знову мандрувати нашою неймовірною Батьківщиною!

Станом на тепер опубліковано вже більшу частину книги – подорожі за 2018й та 2019й роки. Тепер роблю кількаденну перерву в публікаціях, а продовжу ділитись подорожами з 2020го вже 6 травня. Це був особливий рік! Попри початок пандемії я відвідала багато міст і місць, про які довго мріяла. Серед них є й ті, що за час війни зазнали безліч руйнувань: Харків, Суми, Чернігів, Тростянець, Конотоп, грецьке поселення Ольвія на Миколаївщині та інші. Всі ці місця вже ніколи не будуть такими, якими їх побачила я два роки тому. Але я вірю, що ми обов’язково їх відбудуємо і кожен українець і кожна українка зможе відвідати їх! Або ж повернутись додому, якщо це його/її дім.

Подорожі з 2020го року публікуватимуться через день по парних числах о 17:00. Бачу, що по два розділи на день забагато, тож сповільнююсь. Дякую кожному читачу й кожній читачці, які вже приєднались до моїх подорожей! Буду щиро вдячна за ваші коментарі та поширення книги серед друзів.

Обіймаю кожного й кожну.

Бережіть себе!

 

Оригінал статті на Букнет: Привітання й анонс про зруйновані міста

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"