Пресконференція в Криму: журналісти-колаборанти і російські пропагандисти злякалися

Пресконференція в Криму: журналісти-колаборанти і російські пропагандисти злякалися

У Сімферопольському «пресцентрі РІА «Новости.Крым» провели пресконференцію такі собі «перший заступник голови комісії громадської палати РФ із розвитку інформаційної спільноти ЗМІ та масових комунікацій, завідувач кафедри журналістики та медіакомунікацій Херсонського державного університету Олександр Малькевич та спеціальний кореспондент (м. Херсон) Данило Чорних, який приїхав до Херсона із Санкт-Петербурга ще на початку серпня та займався випуском новин. У пресконференції також узяла участь «директор Запорізького обласного телебачення «ЗаТВ» Юлія Шамаль, про яку сказано, що «вона москвичка і приїхала, як і Данило, на запрошення Олександра Малькевича працювати на звільнених територіях, хоч розуміла — небезпечно».

Пресконференція викликана двома причинами. По-перше, як видно з розповідей, на днях окупаційна влада Херсона і командування російських військ під загрозою взяття Херсона силами ВСУ вирішили переправити групу зайвих журналістів-колаборантів на лівий берег Дніпра. Однак під час переправи їхні автомобілі і судно потрапили під обстріл військ ЗСУ, що до смерті налякало російських пропагандистів. І тому метою пресконференції була вимога забезпечити всіх пресколаборантів касками та бронежилетами. Бо вони, мовляв, «теж на передовий, без бронежилетів і касок». По-друге, теж на днях «українські партизани» влаштували підрив автомобіля біля колаборантської телекомпанії в Мелітополі, що теж використано як аргумент для постановки вимоги про захист пропагандистів із місцевих проросійських ЗМІ на окупованих територіях.

nsju.org

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Пресконференція в Криму: журналісти-колаборанти і російські пропагандисти злякалися

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

ПЕН про рішення Куркова: Важливо не примножувати ворожості і ворогів

Володимир Єрмоленко, президент PEN Ukraine, повідомив, що не підтримує рішення Андрія Куркова, українського письменника, попереднього очільника PEN Ukraine, взяти участь у дискусії з ра

Під час розкопок у Туреччині виявили нову індоєвропейську мову

Під час розкопок руїн стародавнього міста Хаттуса біля підніжжя гори Амбарлікая у місті Богазкале у Туреччині виявили клинописну табличку з раніше невідомою індоєвропейською мовою. Про

Люди на каві й після відпустки — нова проза Мар’яни Савки

Мар’яна Савка. Люди на каві – Видавництво Старого Лева, 2023 – 224 с.
 
Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подо

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Ваш Василь»: оприлюднили новий документальний фільм про Василя Стуса

На стримінговому сервісові українського кіно Takflix вийшов документальний фільм про Василя Стуса «Ваш Василь». Про це йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
У стрічці можна побачи

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"