Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Премія у галузі дитячої літератури для ілюстрованих книжок BolognaRagazzi Award оголосила склад журі 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Болонського книжкового ярмарку.

Переможців серед книжкових ілюстраторів в основних категоріях «художня література», «нон-фікшн», Opera Prima (для неопублікованих авторів та ілюстраторів) визначатимуть: Доріс Брайтмозер, директорка німецької Асоціації дитячої літератури, редакторка, членкиня виконавчого комітету IBBY при Міжнародній раді книжок для молоді; Рікардо Фальчінеллі, італійський графічний дизайнер, викладач, обіймав посаду креативного директора Harper Collins, Disney; Орна Гранот, кураторка, дослідниця, викладачка історії ілюстрації дитячих книжок, голова Бібліотеки ілюстрацій Ізраїльського музею в Єрусалимі; Ді Лалджи, британська популяризаторка читання, директорка незалежної книгарні The Bookery; Клодетт С. Маклінн, членкиня правління Ради Сполучених Штатів з книжок для молоді, колишня бібліотекарка, професорка та викладачка Каліфорнійського університету.

Категорія «комікси» має окреме журі, до складу якого увійшли: Роел Денен, нідерландський комунікаційник, головний редактор журналу коміксів Stripgids, Білл Карталопулос, критик та оглядач коміксів з Греції, який нині є програмним директором фестивалю мистецтв MoCCA в Нью-Йорку; Іґорт, всесвітньо відомий італійський художник коміксів, ілюстратор.

Також журі BolognaRagazzi Award присуджує спеціальну нагороду New Horizons особливо інноваційній книзі. Окрім основних постійних категорій, BRAW обирає одну або кілька спеціальних. У 2023 році це буде «фотографія».

BolognaRagazzi Award – це міжнародна премія Болонського книжкового ярмарку для найкраще ілюстрованих та найбільш інноваційних книжок для дітей та підлітків. BRAW – одна з найпопулярніших міжнародних премій у світі в галузі видавництва для дітей.

Нагадаємо, 2022 року до журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу.

Читайте також: Відомий склад журі Міжнародної Букерівської премії 2023 року

Чільне фото: Болонський книжковий ярмарок

chytomo.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"