Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Премія у галузі дитячої літератури для ілюстрованих книжок BolognaRagazzi Award оголосила склад журі 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Болонського книжкового ярмарку.

Переможців серед книжкових ілюстраторів в основних категоріях «художня література», «нон-фікшн», Opera Prima (для неопублікованих авторів та ілюстраторів) визначатимуть: Доріс Брайтмозер, директорка німецької Асоціації дитячої літератури, редакторка, членкиня виконавчого комітету IBBY при Міжнародній раді книжок для молоді; Рікардо Фальчінеллі, італійський графічний дизайнер, викладач, обіймав посаду креативного директора Harper Collins, Disney; Орна Гранот, кураторка, дослідниця, викладачка історії ілюстрації дитячих книжок, голова Бібліотеки ілюстрацій Ізраїльського музею в Єрусалимі; Ді Лалджи, британська популяризаторка читання, директорка незалежної книгарні The Bookery; Клодетт С. Маклінн, членкиня правління Ради Сполучених Штатів з книжок для молоді, колишня бібліотекарка, професорка та викладачка Каліфорнійського університету.

Категорія «комікси» має окреме журі, до складу якого увійшли: Роел Денен, нідерландський комунікаційник, головний редактор журналу коміксів Stripgids, Білл Карталопулос, критик та оглядач коміксів з Греції, який нині є програмним директором фестивалю мистецтв MoCCA в Нью-Йорку; Іґорт, всесвітньо відомий італійський художник коміксів, ілюстратор.

 

Також журі BolognaRagazzi Award присуджує спеціальну нагороду New Horizons особливо інноваційній книзі. Окрім основних постійних категорій, BRAW обирає одну або кілька спеціальних. У 2023 році це буде «фотографія».

 

BolognaRagazzi Award – це міжнародна премія Болонського книжкового ярмарку для найкраще ілюстрованих та найбільш інноваційних книжок для дітей та підлітків. BRAW – одна з найпопулярніших міжнародних премій у світі в галузі видавництва для дітей.

 

Нагадаємо, 2022 року до журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу.

 

 

Чільне фото: Болонський книжковий ярмарок

Оригінал статті на Suspilne: Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За 11 місяців повномасштабної війни росія скоїла понад 470 злочинів проти ЗМІ

Протягом 11 місяців повномасштабної війни Росія вчинила 477 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це свідчать дані моніторингу Інституту масової інформації.
 
Протягом січн

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на стор

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.
 
Над ст

Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів

Щонайменше 15 журналістів тимчасово окупованого Криму перебувають за ґратами за справами, сфабрикованими за терористичними статтями або статтями про зберігання зброї чи вибухівки. Про ц

У Польщі жінка обікрала бібліотеку на кілька тисяч злотих

У польському місті Жори одна з відвідувачок публічної бібліотеки вкрала книжок на 2000 злотих (понад 17 000 грн). Про це повідомляє портал Gazeta.pl.
 
До поліції міста Жори надійшло де

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"