Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Премія у галузі дитячої літератури для ілюстрованих книжок BolognaRagazzi Award оголосила склад журі 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Болонського книжкового ярмарку.

Переможців серед книжкових ілюстраторів в основних категоріях «художня література», «нон-фікшн», Opera Prima (для неопублікованих авторів та ілюстраторів) визначатимуть: Доріс Брайтмозер, директорка німецької Асоціації дитячої літератури, редакторка, членкиня виконавчого комітету IBBY при Міжнародній раді книжок для молоді; Рікардо Фальчінеллі, італійський графічний дизайнер, викладач, обіймав посаду креативного директора Harper Collins, Disney; Орна Гранот, кураторка, дослідниця, викладачка історії ілюстрації дитячих книжок, голова Бібліотеки ілюстрацій Ізраїльського музею в Єрусалимі; Ді Лалджи, британська популяризаторка читання, директорка незалежної книгарні The Bookery; Клодетт С. Маклінн, членкиня правління Ради Сполучених Штатів з книжок для молоді, колишня бібліотекарка, професорка та викладачка Каліфорнійського університету.

Категорія «комікси» має окреме журі, до складу якого увійшли: Роел Денен, нідерландський комунікаційник, головний редактор журналу коміксів Stripgids, Білл Карталопулос, критик та оглядач коміксів з Греції, який нині є програмним директором фестивалю мистецтв MoCCA в Нью-Йорку; Іґорт, всесвітньо відомий італійський художник коміксів, ілюстратор.

 

Також журі BolognaRagazzi Award присуджує спеціальну нагороду New Horizons особливо інноваційній книзі. Окрім основних постійних категорій, BRAW обирає одну або кілька спеціальних. У 2023 році це буде «фотографія».

 

BolognaRagazzi Award – це міжнародна премія Болонського книжкового ярмарку для найкраще ілюстрованих та найбільш інноваційних книжок для дітей та підлітків. BRAW – одна з найпопулярніших міжнародних премій у світі в галузі видавництва для дітей.

 

Нагадаємо, 2022 року до журі престижної премії BolognaRagazzi Award увійшла координаторка Книжкового Арсеналу.

 

 

Чільне фото: Болонський книжковий ярмарок

Оригінал статті на Suspilne: Премія дитячих книжок BolognaRagazzi-2023 оголосила журі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"