Премію імені Бабеля, у якій брали участь росіяни, призупинили до закінчення війни

Премію імені Бабеля, у якій брали участь росіяни, призупинили до закінчення війни

Через «путінську агресію» проведення одеської премії імені Ісаака Бабеля припинили до закінчення війни. Про це повідомили в оргкомітеті.

 

«Повідомляємо, що у зв’язку з путінською агресією сьомий сезон Премії (2023 р.) не відбудеться. Проведення премії ім. Ісака Бабеля припинено до закінчення війни. Здоров’я вам усім та якнайшвидшого миру! Україні – перемоги!», – йдеться у короткій заяві оргкомітету.

 

Нагадаємо, серед переможців премії Бабеля 2022 було три громадяни росії.

 

Міський голова Одеси Геннадія Труханова припинив співпрацю з Всесвітнім клубом одеситів-співзасновником премії Бабеля. Труханов зазначив, що серед журі премії є росіяни, які дозволяли собі неоднозначні заяви в бік України, а також співпрацювали з російськими ЗМІ.

 

Згодом член журі одеської премії Бабеля Валерій Хаїт наголосив, що всі представники росії, які брали участь в премії, — підтримують Україну.

Оригінал статті на Suspilne: Премію імені Бабеля, у якій брали участь росіяни, призупинили до закінчення війни

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"