Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Пропоную познайомитись із персонажем нової історії “Коронована Змієм”

Вік: 30 років.

Титул: визнанний родом бастард.

Кличка: Блідий, Байстрюк, Змій.

Зовнішність: достобіса вродливий. Настільки прекрасна скотина, що просто дух захоплюе. Чим звик користуватись. Високий, плечистий, гнучкий. До фізичної форми перевертнів або орків сильно не дотягує, за те на фоні людей виглядає чистим уособленням яскравої, звабливої принадності. Але… немає нічого гіршого ніж обманутись зовнішністю цього пана. Бо вона – лиш яскрава обгортка, під котрою ховаеться щось настільки ж жахливе, наскільки привабливе його золотооке обличчя з витонченими рисами.

Мігія: щось таки є. Що саме Ід ніколи вам не скаже (якщо ви не княжна Коган, на котрій цей прекрасний легінь суттево так звихнутий). Живих свідків застосування магічний сил Ідару знайти не вдалось.

Здібності: уміє усіляке. Зваблювати, шпигувати, шантажувати, катувати. Вправно танцює. Має витончені манери, чудовий смак і дивовижно гарний голос. Побував у ліжку майже учіх придворних імператора, за дууууже маленькими винятками (не зважаючи на чужі титул, вік, стать і власне бажання чимось подібним займатись). Мстивий наче усі темні боги разом узяті.

Особливості експлуатації: краще не зв’язуйтесь. Не чіпайте. Навіть не дивіться. На що зволить образитись цей шановний пан, не знає ніхто, окрім вгодованих тарганів, котрі давно та плідно живуть у його білявій голові. В любій незрозумілій ситуації всовуєте йому в руки Нияллу, і швидко-швидко евакуюйтесь з міста/країни/реальності. Можна спробувати нацькувати на нього майстра крові Інота (отой червоноокий дроу з пісною мордою, що отирається на периферії). Вони наче б то товаришують (обіцяли один одного не вбивати найближчих два тижні), але спробувати прибити цю дивну почвару Інот не проти хочаб в режимі експерименту (пункт про евакуацію в разі такого сценарію стає автоматично вдвічі нагальнішим).

Слабкості: браслет, котрому він повністю підкоряються. Ніялла Коган, котрій він підкоряються іще дужче. Тій навіть наказувати не доводиться, білява погань передбачає кожен рух і бажання об’єкту своєї фіксації, намагаючись їй догодити (у власній, досить специфічній манері, щоправда). Можна зловити в закляте коло і спробувати іще разок підкорити якомусь магічному артефакту (цікавий спосіб самогубства для особливо затятих мазохістів), з невідомим результатом. Останній раз такий фокус прокотив, коли Іду було три рочки. А якщо витівка провалиться і це лихо вирветься на волю, бажання здохнути стане невід’ємною частиною скаліченої душі ідіота, котрий зв’язався із цим навіженим. Дуже-дуже-дуже низька самооцінка. Через що схильний мовчки зносити любі образи, терпіти скотяче поводження, принижуватись (а потім тихенько мститись своїм кривдникам). Власне життя ні в гріш не цінує. Чуже також, за парою вельми яскравих виключень (Нія, Руума і клятий Інот, котрого Ід терпіти не може, але все одно вважає чимось на кшталт страшненького старшого брата)

 

Оригінал статті на Букнет: Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"