Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Пропоную познайомитись із персонажем нової історії “Коронована Змієм”

Вік: 30 років.

Титул: визнанний родом бастард.

Кличка: Блідий, Байстрюк, Змій.

Зовнішність: достобіса вродливий. Настільки прекрасна скотина, що просто дух захоплюе. Чим звик користуватись. Високий, плечистий, гнучкий. До фізичної форми перевертнів або орків сильно не дотягує, за те на фоні людей виглядає чистим уособленням яскравої, звабливої принадності. Але… немає нічого гіршого ніж обманутись зовнішністю цього пана. Бо вона – лиш яскрава обгортка, під котрою ховаеться щось настільки ж жахливе, наскільки привабливе його золотооке обличчя з витонченими рисами.

Мігія: щось таки є. Що саме Ід ніколи вам не скаже (якщо ви не княжна Коган, на котрій цей прекрасний легінь суттево так звихнутий). Живих свідків застосування магічний сил Ідару знайти не вдалось.

Здібності: уміє усіляке. Зваблювати, шпигувати, шантажувати, катувати. Вправно танцює. Має витончені манери, чудовий смак і дивовижно гарний голос. Побував у ліжку майже учіх придворних імператора, за дууууже маленькими винятками (не зважаючи на чужі титул, вік, стать і власне бажання чимось подібним займатись). Мстивий наче усі темні боги разом узяті.

Особливості експлуатації: краще не зв’язуйтесь. Не чіпайте. Навіть не дивіться. На що зволить образитись цей шановний пан, не знає ніхто, окрім вгодованих тарганів, котрі давно та плідно живуть у його білявій голові. В любій незрозумілій ситуації всовуєте йому в руки Нияллу, і швидко-швидко евакуюйтесь з міста/країни/реальності. Можна спробувати нацькувати на нього майстра крові Інота (отой червоноокий дроу з пісною мордою, що отирається на периферії). Вони наче б то товаришують (обіцяли один одного не вбивати найближчих два тижні), але спробувати прибити цю дивну почвару Інот не проти хочаб в режимі експерименту (пункт про евакуацію в разі такого сценарію стає автоматично вдвічі нагальнішим).

Слабкості: браслет, котрому він повністю підкоряються. Ніялла Коган, котрій він підкоряються іще дужче. Тій навіть наказувати не доводиться, білява погань передбачає кожен рух і бажання об’єкту своєї фіксації, намагаючись їй догодити (у власній, досить специфічній манері, щоправда). Можна зловити в закляте коло і спробувати іще разок підкорити якомусь магічному артефакту (цікавий спосіб самогубства для особливо затятих мазохістів), з невідомим результатом. Останній раз такий фокус прокотив, коли Іду було три рочки. А якщо витівка провалиться і це лихо вирветься на волю, бажання здохнути стане невід’ємною частиною скаліченої душі ідіота, котрий зв’язався із цим навіженим. Дуже-дуже-дуже низька самооцінка. Через що схильний мовчки зносити любі образи, терпіти скотяче поводження, принижуватись (а потім тихенько мститись своїм кривдникам). Власне життя ні в гріш не цінує. Чуже також, за парою вельми яскравих виключень (Нія, Руума і клятий Інот, котрого Ід терпіти не може, але все одно вважає чимось на кшталт страшненького старшого брата)

 

Оригінал статті на Букнет: Прекрасний (принц) гад! Візуалізація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"