Презентація книги Сергія Камінського «Народні панцерники» у Києві
![Презентація книги Сергія Камінського «Народні панцерники» у Києві Презентація книги Сергія Камінського «Народні панцерники» у Києві](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/187503951_264081588739625_6507428141426264945_n-696x392.jpg)
20 травня 2021 року о 19:00 на вуличній експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні відбудеться відкрита презентація книги військового журналіста, підполковника ЗС України та автора телепрограми «Техніка війни» Сергія Камінського — «Народні панцерники»!
Місце проведення:
м. Київ, вул. Лаврська 44, виставка техніки АТО через дорогу від ресторану «Царське село».
Докладно про подію — за посиланням.
Оригінал статті на НСПУ: Презентація книги Сергія Камінського «Народні панцерники» у Києві
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.