Представники рф нестимуть міжнародну відповідальність за звірства в Україні, — заява…

Представники рф нестимуть міжнародну відповідальність за звірства в Україні, — заява…

Кожен день військової агресії росії проти України приносить нові звірства, проявом чого стало вбивство українських військовополонених в окупованій Оленівці та жахливі відео знущань російських солдатів над українським військовополоненим.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у заяві Високого представника ЄС Жозепа Борреля, що була поширена у п’ятницю на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

«російська злочинна та невиправдана агресивна війна проти України та проти її народу кожного дня приносить нові жахливі звірства… Європейський Союз засуджує у найпотужніших термінах звірства, що вчинені російськими військами та їхніми прибічниками. Ці антигуманні, варварські дії є важкими порушеннями Женевської конвенції та її Додаткового протоколу, та вважаються воєнними злочинами», — наголосив Високий представник ЄС.

Як ідеться у документі, в Оленівці, на сході України, росія, за повідомленнями, вбила десятки українських військовополонених, включаючи захисників Маріупольського металургійного заводу «Азовсталь», які здалися росії, були зареєстровані МКЧХ (Міжнародний Комітет Червоного Хреста) у травні, та знаходилися під правовим захистом росії, відповідно до міжнародного гуманітарного права. У прокремлівських соцмережах сьогодні широко поширені відеозображення, на яких російські солдати чинять жахливе звірство над українським військовополоненим.

«Винні у воєнних злочинах та в інших серйозних порушеннях, як і відповідальні державні офіційні особи та військові представники, будуть притягнуті до відповідальності. Європейський Союз активно підтримує всі заходи, які забезпечать таку відповідальність за порушення прав людини та за порушення міжнародного гуманітарного права в ході російської агресії в Україні», — наголосив Боррель.

Як уже повідомлялося, за даними Генерального штабу ЗСУ, російські військові зумисно обстріляли колонію в Оленівці, де були українські військовополонені, що призвело до численних людських жертв. При цьому кремлівські пропагандисти спробували звинуватити в цьому обстрілі Україну, що стало черговим проявом неприхованої та цинічної брехні, яка була рішуче спростована Генеральним штабом ЗС України.

За даними української розвідки, навмисне вбивство українських полонених в тимчасово окупованій Оленівці Донецької області здійснили найманці зі складу російської приватної військової компанії «Вагнер».

Фото — newsroom.consilium.europa.eu

day.kyiv.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Представники рф нестимуть міжнародну відповідальність за звірства в Україні, — заява…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену

Булгаков — за бажанням. Міносвіти прибрало зі шкільної програми російських і…

Міністерство освіти та науки оновило шкільну програму у відповідь на виклики, що виникли після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, із програми пре

Невеличкий гостинчик)

Доброго часу доби! 

Що краще, поставити суперницю на місце чи продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається? 

Сьогодні оновила книгу “Стриптизерша для ректора” і зовсім скоро ми дізнаємось,

Купка банальностей

Слава Україні!

Почну не з банального, хоча сам допис буде пройнятий ним.

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я

Нова обкладинка

Додала нову обкладинку на “Відьмину службу підтримки”. Казали, що надписи погано читались, та й так, думаю, що можна поекспериментувати трохи. Як вам? 

 

Стара.

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"