Правозахисники закликають звільнити журналіста Амета Сулейманова

Правозахисники закликають звільнити журналіста Амета Сулейманова

Правозахисні організації закликають звільнити громадянського журналіста «Кримської солідарності» Амета Сулейманова. 6 квітня російські силовики взяли його під варту та відвезли до СІЗО Сімферополя. Про це повідомляє Центр прав людини ZMINA.

 

Амет Сулейманов, який має хворе серце, ризикує померти в ув’язненні через негайну потребу в операції із заміни клапана на серці. Позбавлення волі фактично є смертним вироком для журналіста.

 

Раніше Комітет ООН проти катувань звернувся до рф з вимогою призупинити виконання вироку із реальним ув’язненням. В ООН наполягають на проведенні комплексного медичного обстеження та надання необхідного лікування.

 

Особливе занепокоєння перебування Амета Сулейманова у СІЗО викликає на тлі систематичного ненадання належної медичної допомоги іншим кримським політичним в’язням, через що у лютому 2023 року у місцях позбавлення волі уже померли двоє політичних в’язнів — Костянтин Ширінг та Джеміль Гафаров, а політув’язнена громадянська журналістка Ірина Данилович оголошувала голодування.

 

Правозахисники закликають уряди іноземних держав та міжнародні організації тиснути на росію, аби та звільнила Амета Сулейманова та інших політв’язнів.

 

Ознайомитись з повним текстом заяви та підписати її можна на сайті Центру прав людини ZMINA.

 

Нагадаємо, незаконно ув’язнену рф Ірину Данилович не вивозять із СІЗО на обстеження

 

Оригінал статті на Suspilne: Правозахисники закликають звільнити журналіста Амета Сулейманова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"