Поїхали “марафон”: хто автор?

Поїхали “марафон”: хто автор?

Поїхали “марафон”: хто автор?

І так що робимо!

1.Пишемо маленький діалог, або опис чогось або когось, не важливо (знаків 500 можна і більше, якщо є бажання). Спочатку думала  брати якісь моменти з творів, але це буде надто легко, тому так, буде цікавіше! ( Знаю ми всі зайняті, але пишемо перше, що спаде на думку).

2. Обмюнюватися записами (наприклад: я відправляю текст Тані Котило і вона робить блог з запитанням хто автор, тоді Тетяна обирає слідуючу «жертву» і передає свій текст іншому автору, який робить блог Тетяненого тексту). Тільки свій текст опубліковувати у своєму блозі не можна.

По мірі надходження текстів будемо викладати блоги та пости у фейсбуці, щоб читачі теж долучалися до марафону та вгадували хто автор!

Писати внизу блогу ініціали не можна, і навіть якщо Ви автор потрібно робити припущення!

Що скажете? Обовязково пишіть в коментарях хто буде брати участь!!!

Внизу буде список з учасників і по ньому будемо обирати «жертву»!

КАМІЛА ДАНІ

СОФІЯ ВІТЕРЕЦЬ

ХЕЛЕН СОУЛ

МАР’ЯНА ДОЛЯ

КРИСТИНА АСЕЦЬКА

ТЕТЯНА КОТИЛО

Натіко Маер (NAtiKO)

АРІКА САНТ

ЛІЛІТ НАВІ

ОЛЕНА БЛАШКУН

КЕЙТЛІН

НІКА ЄНЖЕЛЬ

 

Оригінал статті на Букнет: Поїхали “марафон”: хто автор?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"