Початки й завершення
Початки й завершення
Вітаю, дорогі читачі!
Десь на середині написання я зрозуміла, що це не просто роман про кохання, це ще й книга про те, як воно – починати життя спочатку. Тому й настрій епілогу вийшов таким. А може, вся справа у моєму власному настрої, який мимоволі накладається на те, що пишеться)) Хтозна)
Але, власне, що я хотіла сказати? Зазвичай я пишу фінальне слово до кожної книги, та з двома останніми романами (“Наодинці з ошуканкою” і “Майже коханці”) щось пішло не так – надто багато думок, але надто мало хочеться сказати… Тому я просто резюмую все, що наразі мушу повідомити.
1. Два згадані романи писалися у світлий, але непростий для мене період, коли мої думки не були настільки зосереджені на творчості, як раніше. Проте я сподіваюся, що це не позначилося на якості творів, і ви знайшли у цих книгах щось цікаве для себе й отримали задоволення від читання! Попри все, я старалася 🙂 Тож дякую кожному, хто зазирнув до цих книг, залишив коментар чи зірочку!
2. У моєму житті теж якогось роду новий початок, через це мені доводиться брати перерву у творчості, і я поки що не можу сказати, як довго вона триватиме. Можливо, мені вдасться повернутися за два тижні, а може, й за два місяці це буде проблемно. АЛЕ я не зникатиму назовсім з поля зору. Можливо, будуть якісь блоги на Букнет, точно будуть дописи в інстаграмі, а може, я навіть змушу себе сяк-так вести фейсбук (хоча це малоймовірно))). Тому якщо ще не почали відстежувати мої сторінки, зробіть це зараз – фб, інстаграм.
3. А чого ж чекати після перерви? О, звісно, у мене є плани! І я поділюся ними з вами, щоб було чого чекати ;))) Задумів чималенько, але на початковому етапі створення цілих три романи. Наразі є план і початок роману, який обіцяла ще взимку, навіть проспойлерю дві ймовірні назви – “Любий недруг” або “Недруг дитинства” (до речі, яка краща?). Друга ідея – любовний роман, добряче приправлений гумором (так, це щось новеньке для мене)). Єдине, що зараз готова сказати про цю книгу, – все зав’яжеться завдяки потребі ремонту і мамі головної героїні. А от третя історія – те, до чого вже не збиралася повертатися. Еротичний роман! І він має шанс сподобатися усім, кому полюбилися ще “Очевидні речі”. Теж пройспойлерю назву – “Дозволити все”.
Я справді не знаю, яку з цих книг презентую першою і коли, але сподіваюся, до кожної дійде своя черга! Хоча, може і якась зовсім нова ідея поселиться у моїй голові і змусить втілити її першою, подивимось.
(А котра з представлених ідей вас зацікавила найдужче?)
Ось, на цьому ніби все.
Отож не втрачайте мене з поля зору, слідкуйте за соцмережами і сторінкою на Букнет. Цілую, люблю, бувайте, як говорив колись один ведучий на ТБ 😉
І дякую, що ви тут!
Ваша Устина Цаль
Оригінал статті на Букнет: Початки й завершення
Блог
З роси і води!Творче об`єднання гумористів і сатириків Київської організації Національної спілки письменників України, всі колеги по творчості, а також сила-силенна читачів вітають свого літературного побратима та улю
В Україні зʼявилось нове видавництво «КоїМояКай», яке спеціалізується на літературі БалканВ Україні зʼявилося нове видавництво «КоїМояКай», яке спеціалізується на перекладах балканської літератури. Про це Читомо повідомила його співзасновниця, видавчиня та перекладачка Ірина
Мальопис «Коротка історія довгої війни» вийде у ФранціїМальопис «Коротка історія довгої війни» художниці та культурологині Маріам Найем та ілюстраторів Юлії Вус та Івана Кипібіди вийде французькою мовою. Про це повідомили на фейсбук-сторінц
Керівницю проєкту “Фільтр” від Мінкульту відзначили у Міжнародній асоціації грамотностіГолова національного проєкту Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності «Фільтр» Ольга Кравченко потрапила до списку «30 до 30» від Міжнародної асоціації грамотн
Оксфордський словник визначив дитяче слово року-2024«Дитячим словом» 2024 року за версією Оксфордського словника стало слово «доброта». Про це повідомляється на сайті Oxford University Press.
Дитяче слово року Оксфордський словник обрав
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.