Похвалюся новими обкладинками))

Похвалюся новими обкладинками))

Похвалюся новими обкладинками))

Всім привіт!

Справді, життєпис героїні досить насичений подіями, тому схиляюся до думки, що все-таки напишу дилогію. А після того, як Radianta зробила дві обкладинки, то вже в мене не було сумніву, що книг буде дві. Тим паче, це цілком логічний розподіл, адже в другій частині книги ми побачимо зовсім не ту Аліну, якою вона була напочатку історії. Навіть  у назві роману відображається зміна, що відбулася у свідомості героїні – книга буде називатися “Муза. Нова я”

Зустрічайте новинку вже скоро – відразу після завершення першої книги! А ось і  обкладиночки:

А це вже я оформляла цитати для Інстаграму.

Що робить автор, коли немає настрою? У кожного свої способи його покращувати, а я починаю робити картинки)) Сподіваюся, цей блог приніс вам дрібку естетичного задоволення. А якщо ви хочете ще й почитати романтичну історію, то зазирайте в гості до “Музи”

У разі ж, коли ви більше полюбляєте не сучасні історії, а подорожі у вигадані світи – то маю і для вас пропозицію – сьогодні до кінця дня діє знижка 25% на пригодницьке фентезі “Під знаком меча і корони”

Тільки зараз книгу можна придбати усього за 30 гривень!

Отож, вибирайте, що вам більше до душі, та не забудьте натиснути кнопочку “Відстежувати автора”, аби не пропустити нічого цікавого!

До нових зустрічей!

Ваша М.Д.

Оригінал статті на Букнет: Похвалюся новими обкладинками))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"