Потрібна ваша допомога у виборі наступного твору

Потрібна ваша допомога у виборі наступного твору

Потрібна ваша допомога у виборі наступного твору

Вітаю, мої любі читачі. Публікація роману “Леді для герцога продовжується”. Але це не означає, що я нічого для Вас не готую) Навпаки, так сталось, що вперше я не можу визначитися що обрати. Питання також в даті початку публікації. Якщо обрати перший варіант, то доведеться зачекати орієнтовно до наступних вихідних, можливо трішки більше. Якщо ж обрати другий варіант, то публікацію можна розпочати вже у ці вихідні. Отож, мої варіанти:
1) “Вкради мене по справжньому” – твір із категорії “сучасний любовний роман”. Короткий зміст:
Кароліна любить екстремальні розваги, а Данило так само палко оминає їх. Але це не заважає їм пристрасно кохати одне одного. Данило хоче зробити дівчині пропозицію руки та серця. І хоч він певен в її відповіді, та все ж хочеться вразити кохану. Але як? Друг радить стати для неї персональним героєм: врятувати її від викрадачів. Щоправда, викрадення буде не таким вже й справжнім. Тільки чогось погоджуючись у Данила в серці вистукує питання “Чи не помилився він, віддаючи дівчину у руки викрадачів, які виявилися справжніми бандитами?”

2) “Уривок із книги життя” – твір із категорії “підліткова проза”.
Короткий зміст:
Коли Крісті було шість вона втратила все: батьків, свій дім і своє попереднє життя. Як виявилось, її рідний дядько, який є опікуном дівчини, програв її в карти десять років тому. І тепер, десять років по тому, переможець з’явився, щоб отримати свій приз.
Попри очікування Крісті, життя налагоджується. Щоправда, це життя, і без неприємностей не обійтися.
Ця книга була першою спробою у прозі. І мені хочеться, щоб після певних змін, вона все ж таки побачила світ)

Що скажете? З чого почати?
Також запрошую підписатися на мою сторінку, аби не пропустити новинку)

Оригінал статті на Букнет: Потрібна ваша допомога у виборі наступного твору

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"