Потайсвіт. Спроба №2

Потайсвіт. Спроба №2

Потайсвіт. Спроба №2

Привіт, мої любі! Набір на конкурс “Потайсвіт” продовжується, і я бажаю представити вам свою другу новинку, яка нещодавно пройшла модерацію.

Особисто мені дуже запав твір ЗЛОВИТИ НЕВИДИМКУ.  Я не запитувала у автора дозволу сказати про це у блозі, але сподіваюся, що  Лександра Славичч, не дуже на мене образиться. Тому що твір прекрасний та цікавий, і вартий уваги. Тема перелесника неймовірна, і якби можна було написати ще третє оповідання, я присвятила його б саме цій містичній істоті. 

Тепер про моє друге конкурсне оповідання ВІРНІСТЬ ВОВКУЛАКИ, де об’єднана тема справжнього кохання та містичних подій. Звісно не обійшлося без київської атмосфери та втручання звичайного смертного. 

Отже, запрошую до прочитання короткого, але динамічного сюжету конкурсного твору. 

 

Але вони не встигли зробити і двох кроків, як повний місяць з’явився на небі в усій красі. У той же момент, Лесь відчув, як рука, що тримала за комір, затремтіла. Потім, чоловік відпустив хлопця та зігнувся, наче від сильного болю. Закричав, і тут же крик почав змішуватися із виттям…

Хлопець, вражений відступив на крок, із жахом дивлячись на страшну картину. Чоловік, з останніх сил підняв голову, очі палали вогнем, волосся закривало обличчя.

– Тікай! – прохрипів він, звертаючись до юнака.

 

 

 

                                                            Ось цей кіт, за яким пішов Лесь на початку твору. 

Оригінал статті на Букнет: Потайсвіт. Спроба №2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"