Потайсвіт. Підсумок

Потайсвіт. Підсумок

Потайсвіт. Підсумок

Вже в пятницю ми дізнаємось результати вибору журі. Прямо зараз в чаті відбуваються обговорення і баталії – надто багато гарних творів. На вихідних напишуться блоги-відгуки з враженями журі на конкурсні твори.

Вважаю свою місію як ідейного ініцатора конкурсу я виконала на відмінно. І кожен читач Букнет зайшовши на сторінку конкурсу може отримати массу задоволення та ще і дізнатися цікаві історичні чи культурні факти перечитуючи твори. А власне цього я прагнула понад усе – щоб на Букнет в одному місці було зібрано класне фолк-фентезі, щоб не треба було довго перешукувати сайт. І ось вона є – майже сотня чудвоих оповідань на будь-який смак. Та ще і реклама від Букнет, що підвищує популярність національного фентезі в мережі Інтернет.

Всім авторам велика дяка за їх працю. Разом ми створили великий прошарок в жанрі, за який не соромно розповідати на презентаціях, на форумах і т.д. 

Звісно мені тепер би хотілось, щоб до збірки увійшло набагато більше ніж одне оповідання. Щоб до кожного з них було намальовано такі ж атмосферні арти як і в другій збірці. Сподіваюсь, з часом ця мрія збудеться))

Адже Потайсвіт стає культурним явищем, і рано чи пізно видавці зрозуміють, що не можна залишатись осторонь. До прикладу, автори першого збірника отримували вже пропозиції співпраці від видавництв, а дехто і реалізував її у вигляді друкованих видань)

Зараз ще хочу сказати всім авторам, які пишуть в жанрі фолк-фентезі – я відкрита до співпраці і пропозицій. Ви завжди можете звернутися до мене на сторінці у ФБ чи в групі Потайсвіт, якщо маєте намір долучитися до проєкту Потайсвіт на загальній основі. 

 

Оригінал статті на Букнет: Потайсвіт. Підсумок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"