Попліткуємо про Камю?

Попліткуємо про Камю?

Попліткуємо про Камю?

Жодних нудних довгих літературних оглядів творів, лише особисте життя митців і веселі плітки. Ніяких образ, вигадок, лише інтернет і трохи гумору.  

Але мова йтиме не про серйозного та розумного Альбера Камю, а про вродливого серцеїда, що розбив чимало жіночих сердець. Відбивши дівчину у друга, він вперше одружився у 21 з екстравагантною красунею Симоною Ійє. Шлюб тривав лише декілька років, оскільки чоловік потребував більше турботи і сімейного затишку у зв’язку з своєю хворобою, а 19-річна красуня прагнула більшого. У неї були коханці і морфінова залежність, тож очевидно, що їхні шляхи розминулись. Зрештою, дехто каже, що цей шлюб гарно віддзеркалює подальше ставлення Камю до своїх обраниць, адже чоловік більше нікому не захотів довіряти своє серце.

Все ж повторний шлюб письменника відбувся у 27 років з Франсіс Фор, математикинею та піаністкою. Згодом у них народилися двійнята Катрін та Жан. Здавалось, нарешті гарна сім’я, проте і тут не все так просто. Буквально декілька років тому його донька Катрін, якій наразі перевалило за 70, оприлюднила листування Камю з Марією Казарес, його коханкою впродовж п’ятнадцяти років.

Річ у тім, що письменник у 30-х роках заснував власний театр, де був і режисером, і актором. Очевидно, що він крутив романи з декількома акторками. Казарес була однією з них, але особливішою та важливішою. Камю називав її любов’ю всього свого життя. Їхнє листування відзначають красивим і цікавим з літературної точки зору, адже в ньому серйозний письменник постає звичайною людиною у пошуках кохання. Проте не варто забувати, що це був одружений чоловік і батько. Дружина дуже боляче реагувала на його зради. Затяжна депресія тривала довгих десять років, серед яких були випадки потрапляння Франсіс у психлікарні, проходження курсу шокотерапії і навіть спроба самогубства.

Насправді прекрасно розумію божевілля цієї жінки, бо як би Камю не надихала любов до Марії – вона не була його дружиною і теж мала іших чоловіків. Це просто егоїстично. Зрештою, всі митці егоїсти. Якби вони сильно переймалися за щось, крім свого мистецтва – не були б такими відомими.

Отак от виходить, що хворобливий письменник з нетрів отримав Нобеля і достатньо розважився з жінками. Прожив недовго, зате яскраво

А от подружнє життя Екзюпері мало ще більше гостроти: Попередній блог

Запрошую всіх ділитися у коментарях думками про життя Камю і не забувайте підписатися на мене, якщо сподобались цікавинки і не хочете пропустити наступні блоги!))

 

Оригінал статті на Букнет: Попліткуємо про Камю?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"