Попит на любовну літературу у США виріс на 33% — дослідження

Попит на любовну літературу у США виріс на 33% — дослідження

Популярність друкованих книжок у США за рік зменшилась, однак тенденція до зростання популярності паперових видань усе ще тримається. Про це свідчать результати дослідження аналітичної компанії NPD BookScan.

Продажі друкованих книжок зменшилися в першій половині 2022-го на 6,6% у порівнянні з 2021 роком. У 2021 ж сталося стрімке зростання на 18,9% у першій половині року, якщо порівнювати з аналогічним періодом у 2020-му. 

 

Загальний обсяг продажів друкованих видань у першому півріччі 2022-го склав 362,6 мільйона проти 386,6 мільйона у 2021 році. 

 

Усі основні категорії, окрім художньої літератури для дорослих, стали менш популярними, причому найбільше падіння зацікавленості читачів відбулося в найбільшій категорії в галузі – документальній літературі для дорослих. Там продажі друкованих видань зменшилися на 10,3%.

 

У першому півріччі 2022 року продажі були приблизно на 15% вищими за перші шість місяців 2019-го останнього передпандемічного року, який деякі експерти галузі розглядають як орієнтир для наступних двох років пандемії.

 

Продажі художньої літератури для дорослих зросли на 4,6% у першій половині 2022 року. Найбільший приріст отримав жанр романтики – 33%. Продажі графічних романів, які у 2021 році мали тризначне зростання у порівнянні з 2020 роком, зросли на 10,5%. 

 

Падіння продажів документальної літератури для дорослих відбулося в категоріях документальної літератури (на 17,7%), та біографій/автобіографій/мемуарів, (на15,3%). Єдиною підкатегорією документальної літератури для дорослих, продажі якої зросли в першій половині 2021 року на 14,3%, був жанр подорожей.

 

У кожній підкатегорії художньої літератури для підлітків продажі впали у порівнянні з першим півріччям 2021 року, причому найбільше падіння відбулося в підкатегорії класики, де продажі впали на 14,4%. 

 

Масова література у м’якій обкладинці зазнала найбільшого спаду зацікавленості там продажі впали на 20,4%.

 

Нагадаємо, У 2021 році дохід видавців аудіокнижок у США зріс на 25%, що становить близько 1,6 мільярда доларів.

 

 

Джерело: Publishers Weekly

 

Чільне фото: Medium

Оригінал статті на Suspilne: Попит на любовну літературу у США виріс на 33% — дослідження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"