Попит від українців на вивчення польської мови зріс у 2,4 раза

Попит від українців на вивчення польської мови зріс у 2,4 раза

Кількість запитів від українців, які перебувають в Польщі, на вивчення польської мови зросла у 2,4 раза порівняно з 2021 роком. Про це свідчить дослідження аналітиків онлайн-сервісу BUKI.

У сервісі зазначають, що виник і чималий попит на репетиторів зі шкільних предметів для дітей як для польської, так і для української школи.

 

Майже чверть всіх запитів припадає на пошук репетиторів для початківців. Кожний шостий, при пошуку вчителя, бажає покращити навички розмовної мови, тоді як репетитора з польської для дітей шукає кожний десятий. Також суттєво збільшилась кількість бажаючих серед українців навчатись у польських ВНЗ. Якщо у 2021 році 11% всіх запитів припадало на пошук репетитора для підготовки до вступу, то у 2023 році цей показник вже перевищив 16% і продовжує зростати.

 

 

Попит на репетиторів, що спеціалізуються на підготовці до співбесіди на карту поляка, зріс на 170%, а помічників для підготовки до співбесіди у посольстві стали шукати майже вдвічі частіше. Водночас ці запити складають лише 4% від загальної кількості шукачів репетиторів з польської. 3% припадає на шукачів допомоги з картою поляка і всього 1% — на підготовку до співбесіди в посольстві.

 

Нагадаємо, станом на вересень понад половина працевлаштованих українців у Польщі вивчали польську мову.

 

 

Чільне зображення: mukachevo.net

Оригінал статті на Suspilne: Попит від українців на вивчення польської мови зріс у 2,4 раза

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"