попаданка в моді!
![попаданка в моді! попаданка в моді!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1647129917_6891854.jpg)
попаданка в моді!
Хочу запросити вас на цікаву новинку про зухвалу попаданку та нестерпного дракона!
Здавалося б, усе просто – попаданка у розпачі, навколо лише дракони та академія їх дружин! Але історія відрізняється яскравістю героїв та динамічністю сюжету. Героїні доведеться провести рік в Академії дружин драконів та “вдало” вийти заміж. Або ж стати однією з фавориток володаря іншого світу. Але що робити, коли жоден з варіантів не підходить нашій попаданці?
Анотація до книги Академія дружин драконів: Якби я знала, чим обернеться мені мій солодкий сон, я б ніколи в житті спати не лягла! Адже очі я розплющила не у своєму ліжечку, а в академії майбутніх дружин драконів. Ставати фавориткою, тим більше, спадкоємця престолу, мені ой як не хотілось. З дня в день мене змушували вивчати етикет та поводження поруч з майбутнім чоловіком.
Правило перше – ніколи не будити у ньому дракона. Правило друге – ніколи не перечити своєму чоловіку. Правило третє – ніколи не дивитись йому у вічі.
З високої гори я плювала на всі їхні “ніколи” та ще й встигла порушити ледь не кожне з правил всього за день, намагаючись втекти з цього жахливого світу. Та варто було зустрітись зі своїм драконом, як бажання на втечу вмить відступило перед прагненням заволодіти цим чоловіком.
Солоденький уривочок: Я ледь розбирала дорогу, що є сили біжучи подалі з цього страшного місця. Численні сходи змінювались довгими коридорами, а коридори — сходами.
-Та зачекай же ти, навіжена!
Кричала мені у слід камеристка, біжучи позаду. Якби не ця довга сукня, в яку мене силоміць впрягли, я б вже давно відірвалась від старухи.
-Через твою поведінку ми були змушені повідомити спадкоємця про це! Тобі буде непереливки, якщо негайно не повернешся. -все ще верещала ця жіночка, навіть не зупиняючись. От же настирлива…
-Пішла геть! Я не маю ніякого бажання ставати однією з ляльок вашого принца.
Побачивши черговий поворот, я стрімголов кинулась туди. Вихід! Нарешті я бачу небо, а не мармурові стіни. Моїх губ торкнулась посмішка, та варто було помітити висоту, на якій знаходився мій білет додому, як я відразу засумнівалась у своїх здібностях льотчика.
-От же… -я ледь стрималась, аби не вилаятись.
-Ти граєш, з вогнем, дитинко. -все ще важко дихаючи, почала свої нудні лекції камеристка. -Його Високість буде тут з секунди на секунду, раджу повертатись.
-Не піду! Я ніколи не вийду заміж за дракона! -мій голос зірвався на крик, усвідомлюючи усю безглуздість ситуації, в яку я потрапила.
Небо вкотре за сьогодні прогриміло, але я навіть не здригнулась. А от жінка, що ще секунду тому пропалювала в мені дірку зневажливим поглядом, розширила очі до непристойних розмірів.
-Пізно. -ледь не простогнала вона, хапаючи мене за руку. -Його Високість вже тут!
-Де? -я роззявила рота, заглядаючи за спину, та наполеглива бабця шарпала мене з такою силою, що я ледь шию не скрутила.
-Не дивись, навіжена! Чи тобі життя набридло? Швидко голову схили та на коліна.
-Сама на свої коліна падай. -обурено пропищала я, все ще вириваючись. З боку це більше нагадувало бійку півнів, що ніяк не могли вгамуватись.
-Яка ж ти дурна. На коліна, я кому кажу! -ще тихіше прошипіла жіночка, вкотре шарпаючи мене.
-Відчепись, реп’ях недолугий. -все ж мені вдалось вирватись та відійти на крок. Спиною відчула наполегливий вітер, тому й поспішила повернутись. Найбільше за все мені хотілось виговоритись цьому недокоролю, як сильно я жадаю його смерті. Тут і зараз!
Та варто було обернутись, як я заклякла на місці від жаху, що накрив мене з головою. До мене наближався червоний дракон, а з ніздрів його линув дим. Невже я справді не сплю?
Як тільки він вхопився кігтями за край тераси, вітер від душі розтріпав моє волосся, змушуючи мружитись та прикривати обличчя долонею. Коли вітер стих, я розплющила очі, побачивши перед собою, неймовірної вроди чоловіка.
Я продовжувала дивитись на нього, поглядом обмацуючи ледь не кожну клітинку його тіла.
-Ваша Високість! -застогнала бабця, підповзаючи до нас навколішки. Вона зараз серйозно, чи як? От скажіть мені на милість, як можна так принижуватись перед цим шмаркачем? Моїй камеристці за п’ятдесят так точно, а цьому… прости Господи, спадкоємцю, від сили двадцять, двадцять п’ять років. -Вибачте нас. Я не змогла втримати Вашу обраницю. Вона надто вражена її переміщенням до нашого світу, але все під контролем, Ваша Високість.
-Під контролем, кажеш? Тоді чому моя наречена стоїть на самій небезпечній вершині Академії. М? -доки він свердлив поглядом бабуську, я задихалась власним обуренням. Тобто він зараз серйозно назвав мене нареченою? У той час, як крім мене там ще цілий вагон таких “наречених”. Та я навіть фавориткою боюсь називати себе, не кажучи вже про дружиноньку.
-Хвилиночку. -діловито підійнявши палець вгору, я з викликом глянула йому у вічі. -Я не твоя наречена, і тим більше, не вихованка цієї проклятущої Академії. Додому мене поверни.
Від мого тону чоловік навіть здригнувся, а його й так видовжені зіниці стали ще більш помітними.
-Я заберу її. -чи то попереджаючи, чи то питаючи, сказала жіночка, хапаючи мене за руку. Господи, хоч би не ганьбилась і з колін встала. -Через місяць ми повернемо Вам ручне звірятко, а не норовливу землянку. Прошу, мій майбутній королю, не зліться.
-Ручне звірятко? -я вирвала руку, відступаючи. -Мене взагалі хтось чує? Я додому хочу, а не заміж! Чувак, мені взагалі байдуже, принц ти чи звичайний стражник – я. Не. Хочу. Заміж!
-Доведеться. -прошипів чоловік, роблячи крок на зустріч. Не знаю, яка сила мною керувала тієї миті, але я прожогом кинулась до самого краю тераси. От, пекло, чому ж так високо?
-Я вб’ю себе, якщо підійдеш! -прогарлапанила я, обертаючись до спадкоємця драконів обличчям.
-Я раніше тебе звідти скину, якщо фокуси земні в собі не триматимеш. -охохо, і це мені каже майбутній король? Дійсно король, а не гопота під під’їздом моєї квартири?
-Тоді дозвольте позбавити Вас від цієї важкої праці.
Страх! Це перше, що я відчула, варто було розслабитись та стрімголов полетіти до-низу.
продовження ЧИТАТИ ТУТ
До зустрічі на сторінках!
Ваша Бетсі Прусс
Оригінал статті на Букнет: попаданка в моді!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.