Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили на сторінці Book Aid International.

Книжки також отримають 24 початкові школи в Уганді та Зімбабве. Усього книжки мають отримати 56 000 учнів у 76 школах.

 

Саманта Томас Чуула, керівниця програм Book Aid, наголосила: «Надзвичайно важливо, щоб усі діти мали можливість рано розвинути любов до читання, тому ми хочемо, щоб діти мали доступ до захопливих історій з близьких і далеких країн».

 

Програму відкрило зімбабвійське відділення Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY), яке очолює Вірджинія Фірі.

 

«У школах тут зазвичай немає бібліотек, а батьки не можуть дозволити собі купувати книжки. Я знаю, що книжки важливі. Вони дають людям силу змінювати своє життя, і цей проєкт допоможе дітям добре підготуватися до дорослішання», — зазначила вона.

 

«Африканська скринька історій» — це спеціальна програма, покликана надати дітям доступ до книжок та заохотити читати задля задоволення. Програму спонсорує Africa Publishing Innovation Fund. Кожен букбокс містить 200 видань — 100 книжок, виданих в Африці, та 100 назв англійською мовою, які подарували британські видавництва. Також до кожного книжкового набору додають посібник для вчителів, який допоможе учням ознайомитися з новою колекцією літератури.

 

Проєкт можна профінансувати за посиланням.

 

Book Aid International — зареєстрована у Великій Британії благодійна організація, яка надає книжки та підтримує бібліотеки в Африці та в усьому світі. Щороку благодійна організація надсилає книжки до публічних і громадських бібліотек, а також бібліотек у в’язницях, таборах для біженців, лікарнях, школах і університетах.

 

Нагадаємо, благодійна організація Bookmark Reading збирала 1 мільйон фунтів стерлінгів, щоб підготувати букбокси для українських дітей у Великій Британії.

 

 

Чільне фото: Cynthia R Matonhodze

Оригінал статті на Suspilne: Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"