Понад половина американців вважає, що про їхнє життя можна написати книжку

Понад половина американців вважає, що про їхнє життя можна написати книжку

Значна частина американців вважає, що їхнє життя настільки цікаве, що могло б стати книжкою чи фільмом. Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження, що провела компанія OnePoll і видавництво thriftbooks під час кампанії NaNoWriMo.

55% респондентів вважають, що їхні біографії досить цікаві, щоб стати творами художньої літератури. Лише 15% опитаних зізналися, що почали роман, 6% написали його до середини і лише 8% закінчили. що Ті, хто починали писати свій перший прозовий художній твір, почали у віці від десяти до п’ятдесяти років. Люди, які визнали себе постійними читачами, мали майже вдвічі більше шансів зробити таке рішення.

 

Респонденти, які відмовилися, посилаються на те, що не можуть придумати кінцівку (40%), їм нудна історія чи герої (36%) та не мають достатнього часу (33%). Проте 24% опитаних написали хоча б один вірш.

 

Крім того, американці вважають, що написати художню книжку для підлітків (young adult) значно легше, ніж для дорослих. Результати опитування також показали, що близько половини опитаних не цікавились читанням у школі, однак змінювали ставлення до нього приблизно за десять років.

NaNoWriMo − щорічна подія, яку проводять впродовж листопада у різних країнах світу. Під час неї тисячі авторів з усього світу мають на меті написати 50000 слів за 13 днів. У межах цієї акції були написані бестселери «Вода слонам» Сари Ґруен, «Фанатка» Рейнбов Роввел, «Нічний цирк» Еріна Морґенстерна та інші.

 

Зауважимо, американці стали більше читати за час другої хвилі пандемії.

Оригінал статті на Suspilne: Понад половина американців вважає, що про їхнє життя можна написати книжку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Києві відкрили книгозбірню Миколи Мірошниченка

У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили книгозбірню, присвячену творчій спадщині видатного українського поета, перекладача та майстра паліндромів Миколи Мірошниче

Премія Читомо 2024 року оголосила короткий список

13 січня Премія Читомо, яка має на меті підсвічувати діяльність тих, хто змінює книговидання України і робить українську літературу дедалі видимішою у світі, оголосила короткі списки.

У 2024 через рф загинули 24 українські медійники

У 2024 році в Україні зафіксували 268 порушень свободи слова, з яких 155 злочинів скоїла росія. Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ) у своєму дослідженні «Барометр свобод

Андрій Курков став лавреатом французької премії Prix Transfuge

Книжка «Наша щоденна війна» українського письменника та журналіста Андрія Куркова отримала французьку премію Transfuge у номінації за найкращу європейську книжку. Про це він повідомив н

Видавництво «Каламар» припинить розповсюдження книжки «Маленький козак»

Видавництво «Каламар» припинить розповсюдження дитячої книжки «Маленький козак» Валерії Кисельової-Саврасової, через яке зіштовхнулося з критикою. Про це видавництво повідомило на своїй

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"