Понад половина американців вважає, що про їхнє життя можна написати книжку

Понад половина американців вважає, що про їхнє життя можна написати книжку

Значна частина американців вважає, що їхнє життя настільки цікаве, що могло б стати книжкою чи фільмом. Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження, що провела компанія OnePoll і видавництво thriftbooks під час кампанії NaNoWriMo.

55% респондентів вважають, що їхні біографії досить цікаві, щоб стати творами художньої літератури. Лише 15% опитаних зізналися, що почали роман, 6% написали його до середини і лише 8% закінчили. що Ті, хто починали писати свій перший прозовий художній твір, почали у віці від десяти до п’ятдесяти років. Люди, які визнали себе постійними читачами, мали майже вдвічі більше шансів зробити таке рішення.

 

Респонденти, які відмовилися, посилаються на те, що не можуть придумати кінцівку (40%), їм нудна історія чи герої (36%) та не мають достатнього часу (33%). Проте 24% опитаних написали хоча б один вірш.

 

Крім того, американці вважають, що написати художню книжку для підлітків (young adult) значно легше, ніж для дорослих. Результати опитування також показали, що близько половини опитаних не цікавились читанням у школі, однак змінювали ставлення до нього приблизно за десять років.

NaNoWriMo − щорічна подія, яку проводять впродовж листопада у різних країнах світу. Під час неї тисячі авторів з усього світу мають на меті написати 50000 слів за 13 днів. У межах цієї акції були написані бестселери «Вода слонам» Сари Ґруен, «Фанатка» Рейнбов Роввел, «Нічний цирк» Еріна Морґенстерна та інші.

 

Зауважимо, американці стали більше читати за час другої хвилі пандемії.

Оригінал статті на Suspilne: Понад половина американців вважає, що про їхнє життя можна написати книжку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"