Помста під гострим соусом

Помста під гострим соусом

Помста під гострим соусом

Шановні читачі!

Аля Морейно

Помста під гострим соусом

 

Жанр: Сучасний любовний роман, молодіжна проза

Анотація 

Я була щаслива і безтурботна, чекала на малюка і готувалася до весілля. Але аварія, в якій з моєї вини постраждав чоловік із впливової родини, розділила життя на “до” та “після”. Коханий зрадив мене, а родичі постраждалого вирішили помститися. Найкращі роки життя я провела за ґратами. 

Він – колишній спортсмен, власник мережі фітнес-клубів. Ми зустрілися з Ним, коли я вчилася жити знову і була на межі розпачу. Він простяг руку допомоги та врятував мене. Але у долі щодо нас виявилися дивні плани. 

В тексті є: складні стосунки, від ненависті до кохання, владний герой.

 

Уривок:

Однак варто мені торкнутися склянки губами й трохи нахилити, як хтось штовхає мене в спину. Від несподіванки виплескую воду собі на сорочку. Освіжився – нічого не скажеш.

– Якого біса? – реву зі злістю.

Що за день сьогодні такий? Суцільні підстави. Опускаю очі на нові дорогі туфлі – і помічаю огидну мокру пляму, що розпливається на шкірі.

– В-в-вибачте, я з-з-зараз все виправлю, – дівчисько у формі співробітниці мого фітнес-клубу починає метатися, хапає серветки, присідає і намагається витирати мокре взуття.

Божевільна! Звідки вона така взялася?

– Що ти робиш? Встань зараз же, – шиплю якомога тихіше, щоб не привертати увагу.

Але куди там – на мене звернено погляди всіх присутніх у холі. А переді мною на колінах стоїть дівчина і здіймає перелякані сині очі. Чорт забирай! Від цієї двозначної сцени мене кидає в жар, від непристойних думок кров прискорюється і спрямовується вниз.

 

Приємного читання!

 

Підписуйтесь на сторінку автора!

 

Оригінал статті на Букнет: Помста під гострим соусом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"