Помста під гострим соусом

Помста під гострим соусом

Помста під гострим соусом

Шановні читачі!

Аля Морейно

Помста під гострим соусом

 

Жанр: Сучасний любовний роман, молодіжна проза

Анотація 

Я була щаслива і безтурботна, чекала на малюка і готувалася до весілля. Але аварія, в якій з моєї вини постраждав чоловік із впливової родини, розділила життя на “до” та “після”. Коханий зрадив мене, а родичі постраждалого вирішили помститися. Найкращі роки життя я провела за ґратами. 

Він – колишній спортсмен, власник мережі фітнес-клубів. Ми зустрілися з Ним, коли я вчилася жити знову і була на межі розпачу. Він простяг руку допомоги та врятував мене. Але у долі щодо нас виявилися дивні плани. 

В тексті є: складні стосунки, від ненависті до кохання, владний герой.

 

Уривок:

Однак варто мені торкнутися склянки губами й трохи нахилити, як хтось штовхає мене в спину. Від несподіванки виплескую воду собі на сорочку. Освіжився – нічого не скажеш.

– Якого біса? – реву зі злістю.

Що за день сьогодні такий? Суцільні підстави. Опускаю очі на нові дорогі туфлі – і помічаю огидну мокру пляму, що розпливається на шкірі.

– В-в-вибачте, я з-з-зараз все виправлю, – дівчисько у формі співробітниці мого фітнес-клубу починає метатися, хапає серветки, присідає і намагається витирати мокре взуття.

Божевільна! Звідки вона така взялася?

– Що ти робиш? Встань зараз же, – шиплю якомога тихіше, щоб не привертати увагу.

Але куди там – на мене звернено погляди всіх присутніх у холі. А переді мною на колінах стоїть дівчина і здіймає перелякані сині очі. Чорт забирай! Від цієї двозначної сцени мене кидає в жар, від непристойних думок кров прискорюється і спрямовується вниз.

 

Приємного читання!

 

Підписуйтесь на сторінку автора!

 

Оригінал статті на Букнет: Помста під гострим соусом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"