Помер письменник-гуморист і ексредактор журналу «Перець» Михайло Прудник

Помер письменник-гуморист і ексредактор журналу «Перець» Михайло Прудник

7 серпня на 69 році життя помер письменник Михайло Прудник. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив секретар Національної спілки письменників України Михайло Гриценко.

Михайло Прудник народився у 1952 році на Сумщині. У 1975 році завершив навчання на факультеті журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка. З 1975 року працював у журналі «Перець» фейлетоністом, на посадах завідувача відділу культури, відповідального секретаря. З 2002 по 2013 роки − головний редактор видання.

 

З 1987 року був членом Національної спілки письменників України, з 1979 − Спілки журналістів України. Був членом журі Всеукраїнських фестивалів гумору та сатири, постійним учасником Всеукраїнських фестивалів «Вишневі усмішки».

 

Написав гумористичні книжки: «Що скаже Люся?» (1983), «Дорогоцінна ґуля» (1983), «Репетитор для генія» (1986), «П’єдестал напрокат» (1988), «Бестселер» (1989), «Лауреат всіх премій» (2003). Твори перекладали англійською, російською, болгарською, білоруською, угорською, казахською, татарською мовами.

 

Став лавреатом літературних премій у галузі сатири і гумору: імені Остапа Вишні, імені Степана Олійника, імені Олександра Ковіньки. У 2013 році переміг у Болгарії на міжнародному гумористичному конкурсі «Алеко».

 

Дружина письменника, Світлана Прудник, на фейсбук-сторінці повідомила, що похорон відбудеться у Києві 9 серпня о 12:00 на Берковецькому кладовищі (сектор 42, ряд 8, місце 14).

 

Нагадаємо, нещодавно на 69-му році життя у Києві помер літературознавець Володимир Моренець. У червні на 76-му році життя помер письменник, перекладач, культуролог Лесь Герасимчук.

Оригінал статті на Suspilne: Помер письменник-гуморист і ексредактор журналу «Перець» Михайло Прудник

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"