Помер книговидавець і підприємець Юрій Корбуш

Помер книговидавець і підприємець Юрій Корбуш

Сьогодні на 56-му році життя помер відомий видавець, директор учбово-видавничого центру «Школяр» і приватного видавництва Юрій Корбуш. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

«Юрій Олегович належав до категорії людей, до останнього відданих книзі, до тих, хто абсолютно чітко усвідомлює непересічну істину, що тільки освічена, культурна нація, яка читає, спроможна побудувати красиву, потужну й по-справжньому незалежну державу, і саме тому присвятив своє життя книзі. В учбово-видавничому центрі «Школяр» упродовж понад 20 років вийшли друком підручники і посібників з інформатики, біології, хімії, екології, музичного мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл», − підкреслили члени Правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

 

Зазначимо, учбово-видавничий центр «Школяр» заснували в 1995 році у Києві.

 

Крім того, Юрій Корбуш був директором видавництва «Видавець Корбуш». Воно видало «Ілюстровану історію України» Михайла Грушевського, «Історію України-Русі» Миколи Аркаса, «Про українську мову і книгу» Івана Огієнка, «Енеїду» Івана Котляревського, «История запорожских казаков» Дмитра Яворницького, «Державець» Ніколо Макіавеллі та інші книжки.

 

«Принципова й водночас щиросерда людина, Юрій Олегович із повагою ставився до своїх колег-книговидавців і такою ж повагою користувався в них. Свідомість відмовляється сприймати звістку про те, що така розумна, красива, талановита, сповнена ідей і задумів людина пішла з життя», − додали представники асоціації.

 

Нагадаємо, вчора помер письменник, публіцист, літературознавець і директор видавництва «Ярославів Вал» Михайло Слабошпицький. Також нещодавно помер письменник і громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський.

Оригінал статті на Suspilne: Помер книговидавець і підприємець Юрій Корбуш

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"