Помер Ерік Карл, автор однієї з найбільш продаваних дитячих книг у світі

Помер Ерік Карл, автор однієї з найбільш продаваних дитячих книг у світі

Американський письменник та ілюстратор Ерік Карл, автор однієї з найбільш продаваних книг у світі “Дуже голодна гусениця”, помер у Нортгемптоні, штат Массачусетс. Про це повідомляє TMZ з посиланням на сина письменника Ролфа Карла.

Ілюстратор помер у власній студії у віці 91 року. Причиною смерті стала відмова нирок.

Ерік Карл народився у 1929 році в місті Сіракузи, штат Нью-Йорк. Його сім’я, яка емігрувала в США з Німеччини, вирішила повернутися на батьківщину незадовго до початку Другої Світової війни. Він повернувся в Сполучені Штати у 1952 році. Зайнявся ілюструванням книг для дітей в тридцятирічному віці. За свою кар’єру випустив понад 70 видань.

Карл здобув популярність як автор дитячої книги “Дуже голодна гусениця” (The Very Hungry Caterpillar, 1969), тираж якої склав понад 50 млн примірників, а перекладена вона більш ніж 50 мовами. Українською видана видавництвом “Читаріум” у 2019 році (переклад: Тарас Уліщенко).

Також він працював як ілюстратор над книгою “Бурий ведмідь, бурий ведмідь, що ти бачиш?” (Brown Bear, Brown Bear, What Do You See?, 1967) і над багатьма іншими проєктами.

Карл відзначений нагородами за видатні досягнення в галузі літератури та мистецтва від Національного фонду мистецтв США та Американської бібліотечної асоціації.

Оригінал статті на Читомо: Помер Ерік Карл, автор однієї з найбільш продаваних дитячих книг у світі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"