Полякова й Пивоваров створили пісню на поезію Лесі Українки

Полякова й Пивоваров створили пісню на поезію Лесі Українки

На поезію Лесі Українки «Тішся» виконавці Оля Полякова й Артем Пивоваров презентували спільну пісню. Ролик вони опублікували на YouTube. 

Частини кліпу артисти знімали окремо: Пивоваров – у горах Словенії, Полякова – в Україні на Дніпрі.

 

«З приходом війни наші діти налякані, назавжди травмовані, ми окутані страхом за їхнє життя. Саме через цю пісню “Тішся” ми з Артемом звертаємося до дітей і дорослих словами Лесі Українки про те, що не потрібно забувати радіти кожній миті дитинства, мріяти і бути вільними у своїх думках та прагненнях», – зазначила співачка.

 

 

Пісня створена у межах культурного проєкту Пивоварова «Твої вірші, мої ноти», який він створив для популяризації та підтримки української культури, поетів і письменників через призму музики. 

 

У межах проєкту Пивоваров вже презентував 10 пісень на поезію українських письменників:

  • спільно з Дорофеєвою презентували пісню «Думи» на вірш Тараса Шевченка;
  • зі Златою Огневич «До весни» на творчість Богдана-Ігоря Антонича;
  • за участю Лілу45 – «Радісно/Страшно» (за основу композиції був взятий вірш Гео Шкурупія);
  • з Kalush на вірш «Майбутність» Григорія Чупринки;
  • з Олегом Скрипкою на поезію Миколи Вінграновського «Романс»;
  • з Євгеном Хмарою та Павлом Шилько на вірш Павла Тичини «Арфами, арфами…»;
  • спільно з Ярмаком – «Минають дні, минають ночі» Тараса Шевченка.

 

А самостійно співак переспівав поезію Івана Франка «Трiолет» та Михайла Старицкого «Мій Рай» у межах проєкту «Плеяда». 

 

Проте до деяких пісень на  YouTube співака на поезію українських авторів – описи російською мовою. 

Більшість з пісень набрали понад 300 тисяч переглядів, проте деякі сягають понад 3 та 5 мільйонів.. А найбільше зібрав кліп з гуртом Дорофеєвою – 14 962 032 переглядів. 

 

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року у вільному доступі з’явився музичний альбом «Фокстроти», де можна почути голоси українських поетів. 

 

Як відомо, український письменник Сергій Жадан переклав українською мовою текст пісні «Воїни світла» гурту «Ляпис Трубецкой».

Оригінал статті на Suspilne: Полякова й Пивоваров створили пісню на поезію Лесі Українки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"