Полюбляєш класичне фентезі? Тобі сюди

Полюбляєш класичне фентезі? Тобі сюди

Полюбляєш класичне фентезі? Тобі сюди

https://booknet.com/uk/book/dolina-soncya-tamnic-minulogo-b403555 

 

Головні ворота фортеці тріщали, навколо був вогонь та крики. Мертві тіла північан, солдатів гарнізону та жителів селищ були всюди. Згори продовжували летіти стріли, і без щита над головою надвір не можна було пересуватися.

 

– Скільки їх там, Раднику? – Принц трохи посміхнувся, його охопила пристрасть битви. Північани лізли сходами на стіну, яку вже ніхто не обороняв.

– Нам ще вистачить, – сказав Радник Принца, біля якого лежало три ворожі трупи.

У Радника в руках був не його звичний меч, а сокира одного з загиблих воїнів Півночі, він умів з нею добре поводитися, адже після того випадку в юнацтві він майстерно опанував цей вид зброї. Меч він упустив ще під стіною, і шукати його просто не було часу.

Принц Ансар бачив, як важко Раднику тримати щит, бачив, що з його рукава сочиться кров, але не міг допомогти своєму старому другові. На нього самого насідав здоровенний хлопчина з такою ж величезною сокирою в руках, який так сильно махав нею над головою, що залишав незахищені області під руками, саме туди Ансар і увігнав свій меч. Північанин витріщив очі, захрипів і одразу обм’як.

– Раднику, ти поранений? – Принц не встиг почути відповідь, як його відтіснили в інший бік двору.

Радник залишився сам. Ну що ж, настав час вмирати. Все було просто і зрозуміло, ти починав воювати з північанами, з північанами ти і закінчиш війну, свою війну. Сьогодні… Радник благав Вищих, щоб Принца узяли в полон, а не вбили. Він добрий хлопець, і чудовий би з нього вийшов король, якби трохи інші обставини.

Десь вдалині пролунав королівський горн. Радник озирнувся і побачив, як до нього хвацько пробиваються ті два розвідники.

– Де Принц? Він живий? – крикнув їм Радник.

– Мій пане, ми мало не прийняли Вас за північанина з Вашою сокирою, – посміхнувся «поціновувач ведмедів».

– Принц Ансар у безпеці у фортеці, забарикадувався з лучниками на кухні, а ми прийшли за Вами, – додав другий.

Розвідник зі шрамом закрив щитом Радника, і вони почали повільно відступати до фортеці, його друг тим часом стримував натиск атакуючих північан.

– Ви теж чули горн, мій пане? Це означає, що нам допоможуть? – запитав Хакім.

– Не впевнений, що я чув саме королівський горн, звідки йому тут узятися? – Радник випустив щит, бо поранена рука перестала тримати. Тепер він намагався втримати важку сокиру, але втома вже давалася взнаки, кисть не слухалася і швидко втрачала силу…

Оригінал статті на Букнет: Полюбляєш класичне фентезі? Тобі сюди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"