Польський інститут книги: Ви можете розраховувати на нас: сьогодні й назавжди

Польський інститут книги: Ви можете розраховувати на нас: сьогодні й назавжди

Польський інститут книги висловив свою солідарність з українськими громадянами. Заяву оприлюднили на його офіційному сайті.

 

У зверненні зазначили, що підтримку висловлюють перед обличчям смертельної загрози незалежності та державному існуванню України.

 

«Ми також хочемо підтримати людей і культуру України, зокрема письменників та перекладачів, з якими маємо честь співпрацювати, організаторів книжкових ярмарків та літературних фестивалів у Львові, Києві, Дрогобичі та багатьох інших містах», — ідеться в заяві.

 

Польський інститут книги зазначив, що засуджує агресію і беззаконня Російської Федерації. «Ми з вами, з вашими близькими — з усією Україною. Ви можете розраховувати на нас: сьогодні і назавжди. Мир Україні!», — зазначили в інституції.

 

Звернення  від імені інституту підписав його директор Даріуш Яворський. 

 

Нагадаємо,  Польський PEN-Клуб звернувся до українського PEN-у через повномасштабне вторгнення Росії. Також зі спільною заявою від представників регіональних відділень виступив і Міжнародний PEN, з вимогою до Росії припинити напад на Україну. Підтримку висловили і Московський ПЕН, Румунський ПЕН, Французький ПЕН, Білоруський ПЕН та Грузинський ПЕН.

 

Чільне фото: ВИДРА

Оригінал статті на Suspilne: Польський інститут книги: Ви можете розраховувати на нас: сьогодні й назавжди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"