Польський фонд надрукував 88 000 книжок для українських дітей-біженців

Польський фонд надрукував 88 000 книжок для українських дітей-біженців

Польський благодійний фонд Fundacja Powszechnego Czytania працює над виданнями для українських дітей-біженців, а американські видавці проводять благодійні акції для підтримки українських сімей. Про це повідомляє Publishers Weekly. 

За два місяці роботи польський фонд надрукував 88 000 книжок, а близько 28 000 зараз знаходяться в процесі друку. Для розповсюдження книжок використовують хештег #BooksGiveRefuge. Їх фонд відправляє у польські будинки дитини, дитячі садки, школи, бібліотеки та вокзали, куди приїжджають українські сім’ї.

 

Щоб забезпечити кожну дитину-біженця в Польщі книжкою знадобиться 1 мільйон доларів. Тому фонд збирає пожертви за посиланням. 

 

Також фонду допомагає видавнича спільнота Польщі. Так, Fundacja Powszechnego Czytania отримали пропозицію від польських друкарень, зокрема Totem, щодо друку та розповсюдження книжок для українських дітей. А польські видавці запропонували складські приміщення та транспорт. З останнім пообіцяла допомогти й перша леді Польщі Агата Корнхаузер-Дуда.

 

Польське видавництво «Media Rodzina», створили українські переклади серії бестселерів «Kicia Kocia» Аніти Гловіньської. А друкарня «Друк-Інтро» запропонував 4000 упаковок книжок-розмальовок та олівців для фонду. 

 

У Брукліні видавництво «Indie Books Are Magic» створили інтерактивну подію «Draw for Ukraine», спрямовану на залучення дітей, сімей та ілюстраторів до збору грошей для ЮНІСЕФ в Україні та нью-йоркської організації «Разом для України». 

 

Подія була створена у партнерстві з Private Picassos — мистецькою освітньою організацією, яку очолює українсько-американська художниця та вчитель Валін Бхат. 

 

У місті Дедхем, штат Массачусетс, видавництво «Blue Bunny Books & Toys», що належить автору та ілюстратору Пітеру Рейнольдсу, зібрала понад 20 000 доларів США. Рейнольдс, автор 85 книжок для дітей, створив і продав обмеженим тиражем свої книжки, а всі виручені кошти надійшли до ЮНІСЕФ. 

 

Нагадаємо, що у Великій Британії прибуток від книжки «Майя та її мами» піде на допомогу дітям з України. 

Як відомо, Польський фонд Fundacja Powszechnego Czytania та Український інститут книги надрукували книжки для українських дітей-біженців у Польщі. 

Оригінал статті на Suspilne: Польський фонд надрукував 88 000 книжок для українських дітей-біженців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"