Польський письменник виставив на аукціон свій рукопис задля допомоги дітям-біженцям

Польський письменник виставив на аукціон свій рукопис задля допомоги дітям-біженцям

Польський письменник Радек Рак пожертвує кошти з продажу свого рукопису на допомогу українським біженцям. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

 

На аукціон виставлений рукопис роману «Легенда про зміїне серце або Друге слово про Якуба Шелю». Як повідомив автор, рукопис суттєво відрізняється від кінцевого видання. Наразі його ціна становить 7100 злотих.

 

«Казка про зміїне серце або Друге слово про Якуба Шелю» — це історія про селянські повстання проти польської шляхти у західних областях Галичини в першій половині ХІХ століття з домішками фантастики.

«Твори Радека Рака ювелірно поєднують магічний реалізм, побутовий роман і фентезі (із добре помітними етнічними мотивами) та часто інспіровані історією тих місць, де минули дитинство та юність автора. Народні легенди та міфічні істоти, міський простір і відомі персонажі з історії та літератури – все це сплітається в єдиний химерний світ, в якому не завжди збагнеш, де закінчується авторська уява і починаються неймовірні звиви реальної історії», — ідеться в анотації до роману.

 

Виручені кошти підуть на акцію «SOS дітям України», яка спрямована на допомогу дітям-біженцям, які лишилися без дорослих поряд.

 

Зазначимо, книжка «Легенда про зміїне серце або Друге слово про Якуба Шелю» мала вийти цього року у «Видавництві Жупанського».

 

Радек Рак — польський письменник-фантаст. Лавреат золотої винагороди Літературної премії імені Єжи Жулавського за 2017 рік, головної нагороди премії імені Єжи Жулавського та нагороди «Nike» за 2021 рік.

 

Як повідомлялося, польські видавці збирають книжки для українських дітей-біженців, а британські  — книжки та необхідні речі у наплічниках. Також у Грузії вийшла антивоєнна дитяча книжка, кошти з якої підуть на допомогу українським дітям.

 

Чільне фото: Damian KLAMKA/East News 

Оригінал статті на Suspilne: Польський письменник виставив на аукціон свій рукопис задля допомоги дітям-біженцям

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"