Польське видавництво передало прибуток від продажу книжок Забужко на допомогу Україні

Польське видавництво передало прибуток від продажу книжок Забужко на допомогу Україні

Видавництво Agora у Польщі передало прибуток від продажу книжок Оксани Забужко у фонд «Спасіння» для українських біженців.

 

До фонду передали 24 тисячі злотих (165 тисяч гривень). Це кошти, зібрані із продажу книжок Забужко з лютого по березень 2022 року.

 

Книжки Planety Piołun i Badań terenowych nad ukraińskim seksem видало Wydawnictwo Agora напередодні повномасштабного російського вторгнення.

 

Придбати видання польською можна на сайті  Kulturalnysklep.pl, а в електронному чи аудіоформаті — на  Publio.pl.

 

Agora — польське видавництво, що отримало звання «Подія року 2021» від літературного журналу  «BOOKS» «за реалізацію цінних благодійних ініціатив, за зразковий приклад соціально чутливого видавництва».

 

Фонд «Спасіння» допомагає біженцям, іммігрантам та репатріантам  будувати нове життя в Польщі. Він діє з 2000 року. Організація присутня на кордоні з Україною, вона надає підтримку людям, які перебувають в охоронюваних центрах для вимушених біженців. У Варшаві, Ломі та Лодзі вона викладає польську мову, надає психологічну та юридичну допомогу, допомагає дітям піти до польських шкіл, шукає квартиру чи роботу для біженців тощо.

 

Як повідомлялося, Оксана Забужко отримала почесну нагороду Варшавського книжкового ярмарку 2022 IKAR. 8 березня Забужко звернулася до Європарламенту й зазначила, що багато життів можна було б врятувати, якби ЄС і США прокинулися 8 років тому. 

 

Джерело: польський Інститут книги

 

Чільне фото: фейсбук Wydawnictwo Agora

Оригінал статті на Suspilne: Польське видавництво передало прибуток від продажу книжок Забужко на допомогу Україні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"