Покажи себе! “За поворотом”

Покажи себе! “За поворотом”

Покажи себе! “За поворотом”

УРИВОК:

 

Автомобілем сильно штовхнуло вперед. Софія відразу почала голосно кричати своїм тоненьким тембром голосу. Вмить повернула руку в салон й почала швидко підіймати скло, кинув телефон собі між ноги ліхтариком донизу, щоб той не сліпив їх.

Павло також налякався від неочікуваного поштовху й сильно вхопився долонями за кермо й стиснув зуби.

Ще один сильний поштовх швидко повторився. Салон автомобіля й все навкруги почало сильно світитися ярко білим світлом на яке неможливо було дивитися не закриваючи очі руками або зовсім закрити їх, бо біль пронизувала до самих мізків.

Софія знову закричала й міцно вхопилася за підлокітника на двері, а іншою рукою за важіль ручного гальма й спиною сильно сперлася на спинку сидіння.

Голосно вимовила:

“Що тут коїться?!”

Павло тримав очі закриті вгамовуючи біль після того, як поглянув на центр світла, яке повільно почало пролітати над їх автомобілем. Вмить відчув, як кузов автомобіля почало повільно хитати в боки, а потім вперед. Він швидко повернув голову поміж сидіння й відразу поглянув на важіль ручного гальма й побачив, що Софія тримаючись за нього підійняла його вгору й цим врятувала їх від швидкого ривка в русі. 

Автомобілем ще сильніше почало хитати в різні сторони з такою силою, що вони відчули, наче дещо почало підіймати їх вгору. В ногах відразу відчувалася легкість неначе вони висіли з гойдалки.

“Невже ми злітаємо? – запитав себе Павло в думках. – Але, цього аж ніяк не може бути! Це, якась…”

– ААА… – Софія голосно закричала й сильно напружила ноги спираючись ними об підлогу автомобіля.

– Що ж це коїться? – також голосно почав промовляти Павло, вмить відпустив кермо, вхопився за підлокітника на дверях, а правою рукою сильно вхопився за спинку сидіння на якому сиділа Софія.

Удар!

Їх тілами трохи підкинуло вгору від швидкого падіння, а потім повільно почало трусити ними в сторони від хитання амортизації автомобіля.

 

— — —

 

ПРОДОВЖЕННЯ ТВОРУ:

“За поворотом” 

(назва активна для переходу)

 

АБО НАТИСНІТЬ НА ЦІ СЛОВА, ЩОБ ВІДРАЗУ РОЗПОЧАТИ ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Покажи себе! “За поворотом”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"