Покажи себе! “За поворотом”

Покажи себе! “За поворотом”

Покажи себе! “За поворотом”

УРИВОК:

 

Автомобілем сильно штовхнуло вперед. Софія відразу почала голосно кричати своїм тоненьким тембром голосу. Вмить повернула руку в салон й почала швидко підіймати скло, кинув телефон собі між ноги ліхтариком донизу, щоб той не сліпив їх.

Павло також налякався від неочікуваного поштовху й сильно вхопився долонями за кермо й стиснув зуби.

Ще один сильний поштовх швидко повторився. Салон автомобіля й все навкруги почало сильно світитися ярко білим світлом на яке неможливо було дивитися не закриваючи очі руками або зовсім закрити їх, бо біль пронизувала до самих мізків.

Софія знову закричала й міцно вхопилася за підлокітника на двері, а іншою рукою за важіль ручного гальма й спиною сильно сперлася на спинку сидіння.

Голосно вимовила:

“Що тут коїться?!”

Павло тримав очі закриті вгамовуючи біль після того, як поглянув на центр світла, яке повільно почало пролітати над їх автомобілем. Вмить відчув, як кузов автомобіля почало повільно хитати в боки, а потім вперед. Він швидко повернув голову поміж сидіння й відразу поглянув на важіль ручного гальма й побачив, що Софія тримаючись за нього підійняла його вгору й цим врятувала їх від швидкого ривка в русі. 

Автомобілем ще сильніше почало хитати в різні сторони з такою силою, що вони відчули, наче дещо почало підіймати їх вгору. В ногах відразу відчувалася легкість неначе вони висіли з гойдалки.

“Невже ми злітаємо? – запитав себе Павло в думках. – Але, цього аж ніяк не може бути! Це, якась…”

– ААА… – Софія голосно закричала й сильно напружила ноги спираючись ними об підлогу автомобіля.

– Що ж це коїться? – також голосно почав промовляти Павло, вмить відпустив кермо, вхопився за підлокітника на дверях, а правою рукою сильно вхопився за спинку сидіння на якому сиділа Софія.

Удар!

Їх тілами трохи підкинуло вгору від швидкого падіння, а потім повільно почало трусити ними в сторони від хитання амортизації автомобіля.

 

— — —

 

ПРОДОВЖЕННЯ ТВОРУ:

“За поворотом” 

(назва активна для переходу)

 

АБО НАТИСНІТЬ НА ЦІ СЛОВА, ЩОБ ВІДРАЗУ РОЗПОЧАТИ ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Покажи себе! “За поворотом”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"