Покажи себе! “За поворотом”

Покажи себе! “За поворотом”

Покажи себе! “За поворотом”

УРИВОК:

 

Автомобілем сильно штовхнуло вперед. Софія відразу почала голосно кричати своїм тоненьким тембром голосу. Вмить повернула руку в салон й почала швидко підіймати скло, кинув телефон собі між ноги ліхтариком донизу, щоб той не сліпив їх.

Павло також налякався від неочікуваного поштовху й сильно вхопився долонями за кермо й стиснув зуби.

Ще один сильний поштовх швидко повторився. Салон автомобіля й все навкруги почало сильно світитися ярко білим світлом на яке неможливо було дивитися не закриваючи очі руками або зовсім закрити їх, бо біль пронизувала до самих мізків.

Софія знову закричала й міцно вхопилася за підлокітника на двері, а іншою рукою за важіль ручного гальма й спиною сильно сперлася на спинку сидіння.

Голосно вимовила:

“Що тут коїться?!”

Павло тримав очі закриті вгамовуючи біль після того, як поглянув на центр світла, яке повільно почало пролітати над їх автомобілем. Вмить відчув, як кузов автомобіля почало повільно хитати в боки, а потім вперед. Він швидко повернув голову поміж сидіння й відразу поглянув на важіль ручного гальма й побачив, що Софія тримаючись за нього підійняла його вгору й цим врятувала їх від швидкого ривка в русі. 

Автомобілем ще сильніше почало хитати в різні сторони з такою силою, що вони відчули, наче дещо почало підіймати їх вгору. В ногах відразу відчувалася легкість неначе вони висіли з гойдалки.

“Невже ми злітаємо? – запитав себе Павло в думках. – Але, цього аж ніяк не може бути! Це, якась…”

– ААА… – Софія голосно закричала й сильно напружила ноги спираючись ними об підлогу автомобіля.

– Що ж це коїться? – також голосно почав промовляти Павло, вмить відпустив кермо, вхопився за підлокітника на дверях, а правою рукою сильно вхопився за спинку сидіння на якому сиділа Софія.

Удар!

Їх тілами трохи підкинуло вгору від швидкого падіння, а потім повільно почало трусити ними в сторони від хитання амортизації автомобіля.

 

— — —

 

ПРОДОВЖЕННЯ ТВОРУ:

“За поворотом” 

(назва активна для переходу)

 

АБО НАТИСНІТЬ НА ЦІ СЛОВА, ЩОБ ВІДРАЗУ РОЗПОЧАТИ ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Покажи себе! “За поворотом”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"