Познайомимося?
![Познайомимося? Познайомимося?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1646223006_5810392.jpg)
Познайомимося?
Ну що ж, привіт! Мене звати Камі Мир, але ще я може бути відома як Рассказчица, але вже на Літнет. На букнеті я відносно недавно та маловідома, але найближчим часом я планую це виправити.
Війна війною, а продовження за роскладом. Але якщо без жартів, це мій спосіб відволіктися, але не будемо про сумне. Давайте краще про книги!
Мій невеличкий роман “Таємниці Нествільського лісу” вже завершен та повністю доступен.
Стосовно роману “Як пройти літню практику в іншому світі” – його я планую завершити до кінця травня. Продовження виходитимуть з понеділка по п’ятницю. а ось продовження… Тут вже складніше. Воно в мене щось не йде, але час в мене є, тому журитися не треба. Все буде Україна!
З шаною, Камі Мир
Оригінал статті на Букнет: Познайомимося?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.