Подивитись в інший бік

Подивитись в інший бік

Подивитись в інший бік

Моє знайомство с кіноіндустрією Південної Кореї  почалося за довго до мого двадцяти річчя, але це були настільки рідкісні моменти, що згадати бодай хоч один фільм того часу, я не мою можливості, не кажучи вже про якісь теплі почуття, що міцно спали і чекали свого часу.

Так от, с початку 2021 року, коли Голівуд вже остаточно набрид своїми над людьми, та клішованими сюжетами и твістами. Коли с десятки фільмів, навіть один не може здивувати, чи зацікавити, мій погляд повернувся від західного обрію, до східного, де ще було так багато незвіданого та інакшого.

Починав я свій тернистий шлях с улюбленого жанру – трилер та детектив, які у Корейців виходять надзвичайно цікавими, закрученими та продуманими до найменших деталей. Кожен фільм, який був ретельно відібраний для перегляду, мав не аби який успіх для мене, і високу оцінку на багатьох сайтах рейтингу кіно. 

Звісно траплялися і ті, що викликали розчарування, але мені здається це через занадто великі очікування від нового фільму. Бо перед цим, планку якості вже було задрано дуже високо.

С кожним новим фільмом, а згодом і серіалом (дорамою), моя любов і моя повага до митців Кореї прогресувала великим кроками, приближаючи ту мить, коли цікавість Голлівудським кіно майже зникла, уступаючи місце зацікавленості роботам режисерів сходу.

Я не заперечую, в Голівуді ще трапляються рідкісні винятки із суцільно однакових робіт, о яких я ще обов’язково напишу, але це почало траплятися дедалі рідше.

Я, дуже рекомендую спробувати поринути у світ східних митців кіно.  Де якість сценаріїв, акторська гра, деталізація картинки, звукове супроводження… усе це має високий рівень майстерності. Воно приваблює ще тим, що ймовірні і очікувані повороти сюжету, будуть повертати не в той час і не в тому напрямку, дивуючи і захоплюючи вашу увагу до самого кінця.

Із проектів, що я можу порекомендувати для початку. Трилер «Я бачив диявола» 2010 року. Бойовик «Гангстер, коп, диявол» 2019 року. Жах про зомбі «Поїзд в Пусан» 2016 року. Комедію «Чудова примара» 2018 року. Детектив /саспенс «Дзвінок із минулого» 2020 рік.  І дуже багато іншого, на будь який.

Дякую за увагу, до наступного разу. 

Оригінал статті на Букнет: Подивитись в інший бік

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"