Подарунки!
![Подарунки! Подарунки!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1647129917_6891854.jpg)
Подарунки!
Вітаю, любі колеги!
В честь свого дня народження, я створила десять обкладинок на будь-який вибір. Участь може взяти кожен бажаючий, але не більше однієї обкладинки в одні руки!
Зображення стокові, тому книги можна буде спокійно продавати.
Пишіть нижче у коментарях номер обкладинки (якщо вона не зайнята іншим автором) та чекайте на мою відповідь!
Так як це перші мої роботи, прошу не судити суворо!!! Сподіваюсь, вам сподобається.
1 ОБКЛАДИНКА
2 ОБКЛАДИНКА
3АЙНЯТА
4 ОБКЛАДИНКА
5 ОБКЛАДИНКА
3АЙНЯТА
7 ОБКЛАДИНКА
8 ОБКЛАДИНКА
9 ОБКЛАДИНКА
1 0 ОБКЛАДИНКА
Через тиждень буде ще одна підбірка з безкоштовними обкладинками, тому підписуйтесь на мою сторінку, аби не пропустити!
Оригінал статті на Букнет: Подарунки!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.