Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу. Ціна 4500 гривень

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу. Ціна 4500 гривень

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному продажу його не було.

Сьогодні видавництво “Комора” оголосило про вихід другого накладу зібрання творів письменниці. Наразі книги можна замовити тільки повним комплектом і за умови попередньої оплати. Його вартість складає 4500 гривень.

Також, як раніше, 14-томник доступний для безплатного ознайомлення на сайті Українського інституту книги.

Повне зібрання творів письменниці у 14 томах – це масштабний проєкт до 150-річчя з дня народження Лесі Українки, який завершили на початку цього року.

За його реалізацію відповідав Волинський національний університет імені Лесі Українки спільно з видавництвами “Комора” та “Смолоскип”, за підтримки Українського інституту книги.

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з'явилося у вільному продажуukrlit.net/

На відміну від попереднього видання, 12-томника радянських часів, ця збірка вперше вийшла без цензури. Особливість видання – увага до рукописів та чернеток Лесі Українки. У текстах зберегли оригінальний авторський правопис, підкреслення та перекреслення, які, перекладаючи з різних мов, робила письменниця.

Що відомо

  • В один рік із ювілеєм Лесі Українки, вийшов роман Мирослава Лаюка “Залізна вода”, події якого розгортаються за маршрутом, яким улітку 1901 року проїхала письменниця. Чому важливо, щоби про життя авторів і авторок розповідали не тільки вони самі.
  • “Бояриню” Лесі Українки вперше видали болгарською. Серед ілюстрацій книги можна знайти рукопис листа поетеси, який вона писала з Болгарії до своєї сестри Ольги.

Оригінал статті на Читомо: Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу. Ціна 4500 гривень

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"