“Поверни мою душу”знижка, гроші на передову
![“Поверни мою душу”знижка, гроші на передову “Поверни мою душу”знижка, гроші на передову](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1652550961_857843.jpg)
“Поверни мою душу”знижка, гроші на передову
Все, що я зароблю з “Поверни мою душу” за передплату, я відправлю в Фонд “Повернись живим” або аналогічний, чек прикладу. Сьогодні можна купити найбільш вигідно, зі знижкою в 10%!
Тому купуючи нашу з Камілою книгу, ви робите вклад в нашу спільну перемогу! І ще додатково маєте можливість почитати цю книгу! Зараз ви можете зробити це все одночасно.
Як я і казала, зараз вклад кожного важливий. Окремо ми слабкі і малі, а разом – сила.
Слава Україні!
Далі розкажу вам, про що ця книга, а також дам цитати, якщо ще не читали.
Анотація до книги “Поверни мою душу”
Я завжди мріяла про успішну кар’єру, коханого чоловіка і велику родину. Зустрівши кохання зрозуміла, що це назавжди – серцю не накажеш розлюбити. Ми потонули в почуттях і зовсім скоро доведеться розплачуватися за щастя. Я зможу все перебороти, пережити завдяки моїй малесенькій донечці.
Я завжди думав, що в моєму житті вже все вирішено: у мене була дівчина, ми очікували на дитину і збиралися одружитися. Але зустрівши справжнє кохання зрозумів, що не хочу просто пливти за течією і жити за звичкою. Я тонув у очах коханої, тонув у почуттях до неї й вже готовий був покинути старе життя заради нового і щасливого, однак доля вирішує інакше. Я зможу жити з некоханою, якщо це заради дитини, моєї крихітки. Я зможу, правда?
Оновлення через день
ЦИТАТА З ПЛАТНОГО РОЗДІЛУ, ТУТ ОБСТАНОВКА НАКАЛЮЄТЬСЯ:
— Звідки мені знати? Можливо, вони з Мартою дружили?
Саме так я і думаю. Вони, напевно, друзі. Точно друзі. Не більше, правда?
— Або він був у неї закоханий, а ти взяв і відібрав її! — припускає друг.
— Марта ні з ким до мене не була, — шепочу, але на підвищених тонах.
— Що, зовсім не зустрічалась? І ти в це віриш? Ти її надто ідеалізуєш! Стоп, постій… В сенсі, вона була цнотливою? — Макс також відповідає пошепки.
— І чому ми знов говоримо про Марту, — зітхаю, відводячи погляд.
Всі ці спогади ріжуть по живому, змушують згадувати те, яким щасливим я був і все ще міг бути. На секунду в голові виникає думка щодо того, що можливо, мені не варто було кидати її… Треба було розійтись з Сонею навіть не зважаючи на дитину. Допомагати їм, забезпечувати, проводити час з дитиною, коли вона народиться, але ж не жити з тією, яку не кохаю.
Запрошую приєднатись до історії! Слава Україні!
Крім того, нагадаю про щоденні оновлення “Гри Ксю” та “Більше ніж шоу”, “Ксю” буде завершена 1.06, потім я скоріш за все видалю її з букнету. “Шоу” також буде видалено, але пізніше, бо там ще багато викладати.
Тому якщо хотіли прочитати ці книги, то читайте зараз, БЕЗКОШТОВНО.
Також запрошую в мій НОВОНАРОДЖЕНИЙ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ(там я вже во всю розповідаю про новинки, граємо в ігри, проходимо психологічні тести і тп), мій АВТОРСЬКИЙ ІНСТАГРАМ та до ТВОРЧОЇ СТОРІНКИ ФЕЙСБУК. (всі сині написи кликабельні) Там ви знайдете дуже багато корисного і цікавого;)
СЛАВА УКРАЇНІ!
Оригінал статті на Букнет: “Поверни мою душу”знижка, гроші на передову
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.