Повернення блудного автора.
![Повернення блудного автора. Повернення блудного автора.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
Повернення блудного автора.
Привіт, мої ніжні котятка! Як ви тут, люди добрі?
Сподіваюся, у вас все добре, рідні здорові, діти слухняні, в сім’ях порядок і є зайва гривня на всілякі смаколики та витребеньки.
Я до вас не з пустими руками. Поки з відосіком.
Відео не просте. Це візуалізація героїв історії, над якою я зараз працюю.
Робоча назва “Упс!” (по нашому “Ой!” або “Рятуй-милуй мою душу грішну!”).
Чомусь мені захотілося зробити візуалізацію, хоча завжди вважала, що то дурня, й хай кожен сам собі уявляє, що хоче. (Хоча всі й так уявляють хто що собі хоче. Й правильно роблять!)
Головна героїня Софія мені схожа на Агнію Дітковскіте. Ну, а головний герой, якого звати Ян… Ті, хто зі мною вже давно певно що здогадалися, хто у Мії в улюбленцях в якості романтичного чоловічого типажу. Мік Тонграя. (Чому так сталося й чому у мене так багато відеокліпів саме з цим актором, я якось уже розповідала одній чудовій дівчині в коментарях. Якщо комусь буде цікаво, розповім пізніше в якомусь з блогів, бо то є трохи літер написати.)
Тут ще така справа. Хотіла з вами порадитись. Була в мене думка починати викладати нову книгу лише тоді, коли вона буде дописана. Тоді можна гарантувати сталий графік, нікого не змушувати чекати й зберегти свої нерви. (Бо я нервую кожен раз, коли трапляються великі затримки.) Але й надовго залишати своїх читачів без новинок наче не добре. Тож, питання в чому — починати викладати вже те, що є чи дописувати, а потім публікувати?
І ще одне. Найголовніше!
Хочу особливо подякувати моїй сонячній кицюні Ксюні за неоціненну підтримку у цей тяжкий для мене період. Без тебе, моє сонечко, я б досі гибіла й маялась, не в змозі написати ні слова. Але твої теплі слова та турбота підбадьорили мене настільки, що я навіть попри все спромоглася почати писати нову історію. Дякую! Ти — чудова людина! Міцного тобі здоров’я та побільше приємностей кожного дня! А неприємностям зась до тебе! Так тому і бути!
Гарного вечора
та тепла в оселях і душах
всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: Повернення блудного автора.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.