Повернення блудного автора.

Повернення блудного автора.

Повернення блудного автора.

Привіт, мої ніжні котятка! Як ви тут, люди добрі?

Сподіваюся, у вас все добре, рідні здорові, діти слухняні, в сім’ях порядок і є зайва гривня на всілякі смаколики та витребеньки.

Я до вас не з пустими руками. Поки з відосіком. 

Відео не просте. Це візуалізація героїв історії, над якою я зараз працюю. 

Робоча назва “Упс!” (по нашому “Ой!” або “Рятуй-милуй мою душу грішну!”). 

Чомусь мені захотілося зробити візуалізацію, хоча завжди вважала, що то дурня, й хай кожен сам собі уявляє, що хоче. (Хоча всі й так уявляють хто що собі хоче. Й правильно роблять!) 

Головна героїня Софія мені схожа на Агнію Дітковскіте. Ну, а головний герой, якого звати Ян… Ті, хто зі мною вже давно певно що здогадалися, хто у Мії в улюбленцях в якості романтичного чоловічого типажу. Мік Тонграя. (Чому так сталося й чому у мене так багато відеокліпів саме з цим актором, я якось уже розповідала одній чудовій дівчині в коментарях. Якщо комусь буде цікаво, розповім пізніше в якомусь з блогів, бо то є трохи літер написати.) 

Тут ще така справа. Хотіла з вами порадитись. Була в мене думка починати викладати нову книгу лише тоді, коли вона буде дописана. Тоді можна гарантувати сталий графік, нікого не змушувати чекати й зберегти свої нерви. (Бо я нервую кожен раз, коли трапляються великі затримки.) Але й надовго залишати своїх читачів без новинок наче не добре. Тож, питання в чому — починати викладати вже те, що є чи дописувати, а потім публікувати? 

І ще одне. Найголовніше!

Хочу особливо подякувати моїй сонячній кицюні Ксюні за неоціненну підтримку у цей тяжкий для мене період. Без тебе, моє сонечко, я б досі гибіла й маялась, не в змозі написати ні слова. Але твої теплі слова та турбота підбадьорили мене настільки, що я навіть попри все спромоглася почати писати нову історію. Дякую! Ти — чудова людина! Міцного тобі здоров’я та побільше приємностей кожного дня! А неприємностям зась до тебе! Так тому і бути!

 

Гарного вечора 

та тепла в оселях і душах 

всім добрим людям!

 

Оригінал статті на Букнет: Повернення блудного автора.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"