Побачила і… Фантазія полетіла! Обкладинки.  

Побачила і… Фантазія полетіла! Обкладинки.  

Побачила і… Фантазія полетіла! Обкладинки.  

Привіт, дорогі автори і усі, хто завітав до цього блогу.

  Та, на жаль, нереально встигнути писати про все, що хочеться. Доводиться себе стримувати. Адже намагаюся завжди закінчувати вже почате. Поки що, вдається.

  Поділіться будь ласка, як у вас? Чи важлива для вас візуалізація, чи більше якась музика, або щось іще? Що робите, аби натхнення не згасало?

  Маю деякі картинки, які викликають в моїй уяві цікаві сюжети, але, поки що, не в змозі про них розповісти. Цікаво, чи викличуть вони і у вас якісь фантазії, які б просилися їх записати? А, може, ці обкладинки підійдуть до твору, над яким уже працюєте?

  Якщо вас зацікавила якась одежинка, пишіть мені тут, а ще краще у фейсбук. Продам за скромну ціну у 30грн кожна. Можна дещо змінити, але несильно.

 

1

2

 

3

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

От такі … Кому цікаво, пишіть. 

 

  А, поки що, радо запрошую до моїх творів. Продовжую працювати над книгою «Чиє весілля? Протилежності.» Загляньте, може й зацікавить.

  Всім бажаю гарного вечора. І не лише авторам, а й всім іншим теж. Хай гарний настрій помагає знаходити натхнення в усьому, що бачимо, або чуємо.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Побачила і… Фантазія полетіла! Обкладинки.  

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"