Плани пішли не за планами

Плани пішли не за планами

Плани пішли не за планами

Війна – це коли плани йдуть не за планами

                                                    чи можливо пристосуватися до нових реалій життя?

 

Тільки-но я анонсувала, що кожного вівторка буду публікувати нову главу, як учора пропустила встановлений самій собі термін. Воєнний стан – ось вам і все виправдання. Отже, виправляюся та публікую сьогодні шістнадцяту главу та БОНУСОМ до неї останню главу “СКАЙЛІВЕРУ”.

Якось перша частина швидко добігла свого кінця, а все найцікавіше я так і залишила в секреті…ну майже (читайте останню главу)))

Отже, що буде далі?

Друга частина “СКАЙЛІВЕРУ” – “БИТВА ЗА НЕБО” з’явиться вже зовсім незабаром!

Новий Правитель Скайлівера переверне весь устрій!
Чи вдасться врятувати Священне Дерево? 
Чи зустрінеться Роман з Вірою?
А також правління Коммода – дізнайтеся приголомшливі історичні факти правління імператора Римської Імперії.

Нагадаю, частина книги, в якій йде мова про правління “п’яти хороших імператорів” часів Римської імперії ЗАСНОВАНА НА РЕАЛЬНИХ ПОДІЯХ!

новинка вже  влітку!

а поки що………

зустрічайте в ТРАВНІ

“Любов, наче солодка вата, або 10 кроків назустріч до себе”.

 перша частина нової трилогії “Жіноча любов”

Головна героїня, Ліза, розповість читачу від першої особи про своє життя, буде жартувати, обурюватися, висловлюти думки, ділитися почуттями, питатиме у читача його думку, радитиме та сама буде потребувати порад. В цій сміливій дівчині ви обов’язково знайдете щось схоже на себе, а якщо ні, то обіцяю, вона захопить вас своїм чудернацьким життям.

 Ласкаво прошу у життя Єлизавети Пишної!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Плани пішли не за планами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"